Новини

Назад

Формаційні реколекції спільноти "Живий вогонь"

: 875 2019-05-22 12:32:36

З 10 до 12 травня 2019 р. в реколекційному домі отців-васильян в Брюховичах відбулися чергові формаційні реколекції спільноти «Живий вогонь», в яких взяло участь близько 90 учасників. Вів реколекції о. Маріуш Орчиковський OFMConv – ректор семінарії францисканців у Кракові. Тема реколекцій – «Церква». 

Отець реколектант під час шести духовних наук наблизив до присутніх тему «Церква», роз’яснюючи, що Церква не є є десь зовні, це не лише будівля, священики, традиція, доктрина, але Церква – це кожна людина, з’єднана з Ісусом. Отець пояснив завдання і відповідальність кожного християнина, як частини Тіла Христового. 

В програмі реколекцій були: духовні науки, Свята Меса, молитви прослави, ділення в малих групах, заступницькі молитви, спілкування з отцем-реколектантом у форматі «питання-відповіді».

Це вже четвертий раз о. Маріуш Орчиковський проводить реколекції для спільноти “Живий вогонь».

Довідка:

Спільнота «Живий вогонь» - католицька харизматична спільнота, яка з 2006 року діє при парафії Св. Антонія Львові. Духівником спільноти є о. Павло Одуй OFMConv. Нещодавно статут спільноти затвердив архієпископ Мечислав Мокшицький. Зустрічі спільноти відбуваються щопонеділка о 19.30 год. у храмі св. Антонія (вул. Личаківська, 49а). На кожній зустрічі є духовна наука і молитва прослави. Також у спільноті діє 12 домашніх груп та підліткове служіння «Де-Жа-Вю» (Діти Живого Вогню).

Станіслав ЛехНазад