Новини

Назад

Фонд «Даймо надію» звітує про роботу звершену у 2018 році і планує майбутні починання.

: 635 2018-11-15 22:44:16

15 листопада відбулась щорічна підсумкова зустріч членів, друзів фундації «Даймо надію», які підсумували роботу за 2018 рік і обговорили найближчі плани, а також перспективи на майбутнє. Зустріч розпочалась на спільній Євхаристії , яку очолив Львівський Митрополит. 

У своєму слові, яке скерував до присутніх нагадав євангельську правду "Віра без учинків - мертва" та подякував волонтерам фонду за їхню активність та пожертви.

На зустрічі був присутній Архієпископ Мечислав Мокшицький, були присутні представники наглядової ради та члени фонду, зокрема, духівники, які анімують діяльність фонду: отець прелат Ян Нікель, о. Микола Ліпітак, о. Рафал Зборовскі, о. Норберт Фігура та о. Олександр Кусий.

Нагадаємо, головною метою Фонду є здійснення благочинної діяльності та опіка над дітьми, які мають важкі хвороби та їх родинами, що потребують як матеріальної, так психологічної і духовної підтримки.

Ірина Галамай, Президент Фонду, представила звіт за попередній рік діяльності. Зокрема, вона розповіла про численні заходи, які організовувала фундація протягом року, скеровані до головної мети: поширення інформації про важкохворих дітей та благодійні збірки для допомоги своїм підопічним.

Тих, хто хотів би приєднатися до усіх добрих справ фонду, завжди чекають за адресою Театральна 7/1А. Деталі можна дізнатися на сторінці у Facebook Фонд "Даймо Надію"/ Fundacja "Dajmy Nadzieję"

Світлини: о. Олександр Кусий

Автор : Олександр Кусий

Назад