Новини

Назад

Фатімське богослужіння у Садгорі

: 688 2018-10-14 18:40:26

Єпископ-помічник Львівської архідієцезії Едвард Кава, 13 жовтня, очолив Фатімське богослужіння у Садгорі на Буковині.

Похід зі свічками відбувся центром Садгори, від костелу святого Архангела Михаїла до греко-католицької церкви Покрови Богородиці. Між цими храмами віряни молились розарій. Єпископ Едвард нагадав вірянам про важливу дату цього дня: 40 років тому Йоана Павла II було вибрано Папою. 

- Ми молимося на вервиці, щоб змінитися, а через нас щоб змінився світ, - сказав, зокрема, єпископ. - У цей складний час, коли не знаходимо відповідей на багато питань, достатньо подивитися на Бога. Бо у житті кожного з нас є події, які можна зрозуміти через Слово Боже. А наші тривоги, проблеми, занесені до Нього через Марію, завжди почуті. Лише зберігаймо віру, особливо зараз, коли маємо свободу у всьому. Щоб ця наша віра була нашою тотожністю: тобто, щоб я усвідомив, що є християнином, який живе словом Божим, Святими таїнствами і щоб вони були присутні у нашому житті. Бо часто там присутні телевізор та інтернет і молитва як "галочка".

- У Євангалії ми сьогодні читали про чудо у Кані Галилейській. Слуги, які несли воду, не розуміли, як це вона зараз перетвориться у добре вино. А Марія каже: Його, тобто Ісуса, слухайте. Вона і нам це каже. Головне, бути вірними Богу, навіть не розуміючи, чому щось відбувається саме так.

У церкві Покрови Пресвятої Богородиці всі разом заспівали "Боже великий, єдиний". А після цього вже на подвір`ї костелу всіх чекав чай і випічка. А єпископ Едвард освятив кімнати для дітей у парафіяльному домі римо-католицької церкви.

Наталія ФЕЩУКНазад