Новини

Назад

Дзвони з Польщі задзвонять на захист життя в Україні

: 209 2021-10-13 10:47:56

Ми дуже раді, оскільки цьогорічна ініціатива фонду «ŻYCIU TAK» імені Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії, поширюється також в Україні та Еквадорі. Рік тому Папа Франциск приєднався до цього починання, - сказав Богдан Романюк, віце - президент Фонду, завдяки ній вже існує три дзвони. У п’ятницю, 8 жовтня о 15:00 у Людвісарській студії Яна Фельчинського у Перемишлі за адресою вул. Słowackiego 46/1, відбулася церемонія лиття (народження) дзвонів «Голос ненароджених» для Еквадору та України. Їх благословить Папа Франциск 27 жовтня у соборі св. Петра в Римі.

Перший дзвін «Голос ненароджених» був зроблений рік тому і також був освячений Святішим Отцем. Сьогодні він мандрує по всій Польщі, пробуджуючи сумління законодавців та людей доброї волі, і ця ідея набула міжнародного розмаху. Як нагадує нам Богдан Романюк, Папа вже рік тому «попросив усіх в цілому світі зробити так, щоб цей дзвін пробудив совість і мобілізував людей, щоб врятувати кожне ненароджене життя. Щороку в результаті абортів вбивають понад 42 мільйони дітей. Пляму абортів, яка торкається майже кожної країни світу, слід якнайшвидше змити ».

Віце -президент Романюк зазначив, що Україна та Еквадор звернулися до Фонду з проханням підготувати для них дзвони "Голос ненароджених".

Архієпископ Мечислав Мокшицький, Львівський Митрополит, та Архієпископ Луїс Кабрера Еррера з Еквадору попросили Папу благословити ці дзвони. Папа погодився. Один з них буде в Україні в парафії св. Йоана Павла ІІ у Львові; інший - в Еквадорі, в Архієпархії Гуаякіль.

О. Гжегож Драус, парох парафії св. Йоана Павла ІІ, висловив свою радість з приводу того, що дзвін поїде до України. «Цей дзвін не буде стояти весь час біля нашої церкви, але його розмістять на причепі, і його можна буде доставити в різні місця та парафії по всій Україні. Він буде підтримувати нашу освітню кампанію. Поруч з ним буде розміщена невелика виставка, на якій будуть представлені фотографії ненароджених дітей. Таким чином дзвін здійснить хорошу просвітницьку роботу, яка полягає в тому, щоб донести наукову правду про початки людського життя з моменту зачаття »,- зазначив о. Григорій. «Дзвін також має сакральне значення і покаже велику гідність людського життя. Биття дзвону буде нагадувати биття серця людини, також ненароджених. Дзвін додасть мужності багатодітним сім`ям в Україні, яких багато та відкриті для життя ", - додав о. Григорій.

Текст та фото: Family News Service niedziela.plНазад