Новини

Назад

Другий день паломництва зі Львова до Більшівців

: 765 2019-07-11 21:37:59

"Ось Ми покинули все і пішли в паломництво" такими словами єпископ Едуард Кава розпочав сьогоднішню проповідь яку виголосив для паломників в Бібрці, які прямують зі Львова до Більшівців.

Єпископ також в проповіді згадав про святого Бенедикта покровителя Європи якого згадуємо в сьогоднішньому дні. В проповіді єпископ наголосив, що святий Бенедикт який жив в достатку покинув все і пішов в пустелю там де є тиша, так само і Ми учасники паломництва залишили свої домівки, родини свою працю і пішли в паломництво щоб набрати духовних сил.

Після Святої Меси отець Едуард настоятель парафії в Бібрці разом з парафіянами приготували для паломників дуже смачний сніданок. Сьогодні єпископ Едуард Кава йшов разом з львівською групою з Бібрки до Перемишлян.

По дорозі в Перемишляни паломники традиційно вислухали конференцію отця Томаша домініканця зі Львова. Не зважаючи на малий дощ всі прийшли до Перемишлян повні радості і оптимізму де на нас вже чекав отець настоятель Петро зі своїми парафіянами і дуже смачною вечерею.

семінарист Віктор ЦиганюкНазад