Новини

Назад

Добре нам тут бути: постійна формація священиків нашої Архідієцезії

: 1245 2018-04-19 17:09:20

18 та 19 квітня у Вищій Духовній Семінарії в Брюховичах відбувся день зосередження наступної групи священиків, які отримали свячення пресвітерату від 2002 до 2006 року. У зустрічі взяло участь 12 священиків, з якими зустрівся Митрополит Мечислав Мокщицький.

"Найціннішим в цих зустрічах священників це бути разом. Разом на молитві, разом при одному столі Євхаристії та агапи. Єдності та взаємної любові вчимося під час цих зустрічей" - сказав о. Микола Лесків, один з учасників.

"Бути сам на сам з Богом, слухати Його голос, трохи відірватись від своєї щоденності, обов’язків, служіння - це особливий час для мене" - поділився о. Роман Лисак.

о. Едвард Лоєк СМ дав свідчення про своє покликання та служіння на ниві Господній. Кожна конкретна історія життя священика це відповідь чоловіка, який почув Голос Бога та почав відповідати Йому звершуючи конкретні рішення, вибори та вчинки. Лише міць Бога проявляється в історії кожного покликання, тому що все що має священик, він отримав як дар. Дар можемо прийняти або відкинути, поцінити або знехтувати - ця думка була провідною в роздумах о. Едварда.

Фото: о. Микола Леськів 

Автор : Олександр Кусий

Назад