Новини

Назад

День зосередження для священиків та монахинь Чернівецького деканату

: 368 2019-11-07 10:20:26

Вівторок, 5 листопада, в Базиліці Воздвиження Всечесного Хреста в Чернівцях, відбувся день зосередження для священиків та монахинь Чернівецького деканату. Конференцію на тему: «Ми є одним тілом у Христі, а окремо ми один для одного є членами» (Рим 12, 5) виголосив о. Станіслав Смольчевскі – духовний отець, Чернівецького деканату.

У свої роздумах о. Станіслав, опираючись на коментарях французького святого Йоана Еудуса, сказав, що так, як тіло належить до голови, так кожний з нас належить до Ісуса Христа. З іншої сторони – підкреслив о. Станіслав – Ісус також належить до нас і прагне жити в нас. Ми, натомість, маємо бути знаряддями в руках Божих.

Духовний отець, пригадав, що людина, міццю таїнства хрещення, вже є з’єднана з Христом і кожного дня має запитувати себе як ця єдність виглядає. Через наше життя та щоденні вибори ми повинні думками повертати до таїнства хрещення та усіх плодів, які з нього випливають.

Після конференції відбулась адорація Пресвятих Дарів, сповідь, особиста молитва та Свята Меса, яку очолив о. Адам Божек.

День зосередження завершився обідом та Коронкою до Божого Милосердя.

о. Віктор КовальськийНазад