Новини

Назад

Деканальний день зосередження духовенства в парафії Божого Милосердя у Львові-Рясному.

: 184 2021-11-25 15:20:10

23 листопада 2021 року в парафії Божого Милосердя у Львові-Рясному настоятель парафії о. Рафал Зборовскі гостював священників Львівського деканату, які зібрались на свій день спільноти та духовної віднови.

На початок цього дня традиційно всі разом молилися під час адорації Пресвятих Дарів, молячись святий розарій особливо про дар вічного життя для трагічно загиблої сестри Ольги Дуплети RM. Після Літургії Годин, тихої молитви та Таїнства Покаяння була спільна Євхаристія, яку очолив о. Рафал Зборовскі, настоятель парафії, а проповідь проголосив о. Ципріян Костшева SSP, з яким брати у священстві прощались, оскільки незабаром розпочне своє служіння в Ченсохові.

Духівник Львівського деканату, о. Павло Одуй ОFM Conv виголосив конференцію на тему «Якості духовного провідника-лідера». Та продовжив аналіз думок Анрі Нувена, який служив у спільноті Лярш, місія якої є відкривати для суспільства цінність і гідність кожної людини, особливо з ментальними порушеннями, через життя у спільноті, творення стосунку та дружби.

На завершення, під час спільних обговорень піднімались питання головних подій деканату у місяці грудні, а також планування спільних душпастирських ініціатив. Смачна та радісна агапа була завершенням дня спільноти.

Автор : Олександр Кусий

Назад