Новини

Назад

Архієпископ Мокшицький на паломництві Родини Шкіл імені святого Йоана Павла ІІ

: 630 2018-10-12 01:05:53

На Ясній Горі у Польщі архієпископ Мокшицький взяв участь у 18-тому паломництві Шкіл ім. св. Йоана Павла ІІ. Більше 14 тисяч молоді з близько 300 шкіл з Польщі та Білорусі, подякували за вибір понад 40 років тому кардинала Кароля Войтили на столицю св. Петра. Зустріч пройшла під гаслом цьогорічного Папського дня: "Блиск Батьківства".

Архієпископ Мокшицький, свідок життя Папи підкреслив у своїй проповіді, що Йоан Павло II був батьком, особливо для молодих людей, про яких дуже піклувався, але й ставив складні завдання: «Він вчив жити не абияк, але згідно порядку та гармонії, яка виникає із плану Творця, - казав Митрополит Львівський.

"Святий Папа вчив життя у відповідальності за себе та за інших, а таке ставлення до життя відкидає егоїстичні бажання та дії. І хоча тоді було багато вчителів, які проповідували різні підходи до життя, то Папу слухали, бо він не тільки проповідував, але жив відповідно до того, чого навчав. Тому молоді люди йшли за ним, тому що він був справжнім, був собою" - зазначив архієпископ Мечислав.

Молодь випустила у небо більш як 300 повітряних кульок, які символізували піднесення сердець до небес.Назад