Новини

Назад

Архієпископ Мечислав Мокшицький взяв участь в урочистій беатифікації о. Майкла Маꥳвні

: 275 2020-10-31 22:16:56

31 жовтня 2020 року, о 17:00 за київським часом, відбулась беатифікація засновника католицької організації «Лицарів Колумба» о. Майкла Маꥳвні, в м. Гартфорді у США. Представником лицарів з України на церемонії беатифікації був Львівський Митрополит Архієпископ Мечислав Мокшицький.

Беатифікаційну Святу Месу цього великого американського священика очолив кардинал Джозеф Тобін (Cardinal Joseph Tobin), який на початку пригадав коротко історію життя та служіння Блаженного.

О. Майкл Дж. Мак-Гівні, апостол духовного братерства та єдності, присвятив своє життя піклуванню про сиріт та вдів та заснував «Лицарів Колумба», які стали найбільшою католицькою організацією мирян у світі. Отець Макґівні невтомно працював, щоб підтримувати вірних у Церкві та знаходити практичні рішення для їх духовних та матеріальних потреб.

«Беатифікація отця Майкла Маꥳвні є сильним посланням про захист життя», – підкреслив Найвищий Лицар Карл Андерсон під час урочистості, згадуючи чудо - зцілення хлопчика з синдромом дауна, Майкла Шекля.

Архієпископ Мечислав після богослужіння зустрівся з Верховним Лицарем Карлом Андерсеном, котрому подякував за служіння Лицарів Колумба в Україні та обговорив подальшу діяльність і розвиток братів лицарів в Україні. Це була також нагода, щоб подякувати за різноманітну духовну і матеріальну підтримку, яку Лицарі Колумба являють Україні. Дякуючи саме Лицарям Колумба у Львові недавно постав Центр св. Йоана Павла ІІ.

Також Львівський Митрополит поспілкувався із родиною Деніеля і Мішель Шеклів та їхніми дітьми, які досвідчили чудесного заступництва блаженного отця Майкла Дж. Макґівні.

Автор : Олександр Кусий

Назад