Новини

Назад

Арх. Мечислав дякує дітям за спільне колядування та прославлення Новонародженого Ісуса.

: 133 2022-01-14 12:06:59

Улюблені Брати і Сестри!
Хочу висловити Вам щиру подяку та подяку за 6-ту Велику Коляду, яка відбулася 3, 4 та 5 січня ц.р. Я сповнений радості від великої кількості колядників, які прибули з усієї Архідієцезії. Звичай започаткований кілька років тому, став традицією та свідченням віри, з якою Ви прибуваєте до резиденції Львівських Архієпископів, як пастухи, які мандрували до Вифлеєму, коли ангел сповістив їм про народження Божого Сина. 

Усвідомлюючи труднощі, пов’язані з цією подією, я дуже вдячний усім, особливо дітям та молоді, адже вони були найчисельнішою групою. Захоплююся їхньою ревністю та сповненим дитячої радості колядуванням.

Знаю, що підготовка мистецької програми покладається на священиків, сестер, мирян-катехитів, вчителів і батьків. За цим кількахвилинним виступом стоять години приготувань. Тому хочу подякувати Вам за те, що Ви не пошкодували часу, щоб молоде покоління пізнавало та навчалося різдвяних традицій.

Наостанок хочу подякувати всім, хто допоміг в організації цьогорічної Великої Коляди з технічного боку. До цієї групи входить багато мирян, сестер і священиків.

Усім без винятку кажу своє щире «Спасибі!» і запрошую Вас вже сьогодні на VII Велику Коляду 2023 року.

 

Львів, 14 січня 2022 року
№ 11 / 2022

+ Мечислав Мокшицький
Львівський Митрополит

Фото: Віта ЯкубовськаНазад