Новини

Назад

Адвентова зустріч духовенства та богопосвячених осіб Жовківського деканату

: 652 2019-12-03 23:56:26

Сьогодні, 3 грудня 2019 року в парафії Внебовзяття Пресвятої Діви Марії у Великих Мостах відбулася адвентова зустріч духовенства та богопосвячених осіб Жовківського деканату із архієпископом Мечиславом Мокшицьким, котрий очолив урочисту Святу Месу у парафіяльному храмі.

У Святій Месі взяли участь єпископ-помічник Едуард Кава, канцлер Курії о. Владислав Гримський, секретар архієпископа о. прелат Андрій Легович, о. прелат Юзеф Легович, декан Жовківський, священики та монахині з деканату а також зібрані парафіяни. У проповіді архієпископ Мечислав зазначив, що «кожен є відповідальним про покликання до священства. Де немає пошани до священників, не має покликань до священства».

Після Євхаристії у катехетичному приміщенні відбулась конференція, яку провів Митрополит Львівський. Під час виступу архієпископ представив плани стосовно нового Душпастирського Року, а саме в роздуми над покликанням до священства, адже Конференція Римсько-Католицьких Єпископів вирішила наступний рік присвятити покликанням. Свої доповіді мали теж єпископ Едуард Кава та канцлер о. Владислав Гримський.

Після конференції єпископи, священики та богопосвячені особи зустрілись на спільній вігілійній вечері та склали собі різдвяні вітання. Того ж дня вибрано віце-декана Жовківського деканату, ним став о. Микола Леськів.

Фотографії: Мар’ян Копча, о. Андрій Пеканець

Автор : Андрій Пеканець

Назад