Новини

Науково-практична конференція "Щаслива Християнська сім’я – запорука майбутнього України» title=

Науково-практична конференція "Щаслива Християнська сім’я – запорука майбутнього України»

: 63 2021-09-24 20:02

19 вересня в Центрі св. Йоана Павла ІІ у Львові відбулась науково-практична конференція «Щаслива Християнська сім’я – запорука майбутнього України». Сім’я є невід’ємною ланкою суспільства, а тому від стосунків в кожній родині залежить майбутнє дітей і всього суспільства. У щасливих сім’ях виростають впевнені в собі і щасливі діти, які вміють розрізняти добро і зло і мають високі моральні якості, важливі для розвитку суспільства. 


Папа: Допомогти втомленій Європі побачити завжди молоде обличчя Ісуса title=

Папа: Допомогти втомленій Європі побачити завжди молоде обличчя Ісуса

: 38 2021-09-24 19:54

Яким є завдання Церкви в Європі? Деякі думки про це Папа Франциск запропонував очільникам єпископатів континенту, що зібралися в Римі на Пленарну Асамблею Ради Єпископських Конференції Європи, на якій є присутній також представники з України: очільник УГКЦ Блаженніший Святослав Шевчук та в.о. Голови Конференції РКЦ Архієпископ Мечислав Мокшицький.


Спільна молитва за о. Францішка Пукайло у першу річницю його смерті. title=

Спільна молитва за о. Францішка Пукайло у першу річницю його смерті.

: 134 2021-09-23 15:37

22 вересня минулого року ми попрощалися з о. Франциском Пукайло. У першу річницю похорону, священики та друзі о. Франциска знову зібрались у санктуарії Матері Божої з Ля Салетт у Лановичах, щоб помолитися за дар життя вічного для нього. Святу Месу очолив декан Самборського деканату о. Анджей Курек. Наприкінці Меси короткий спомин про життя о. Франциска розповів колега по курсу о. Анатолій Заячківський.


Синод про синодальність у центрі уваги чергової зустрічі Ради Кардиналів title=

Синод про синодальність у центрі уваги чергової зустрічі Ради Кардиналів

: 28 2021-09-23 15:36

Не стільки поглибленням тієї чи іншої теми, але навчанням бути Церквою бачить майбутній Синод Єпископів Папа Франциск, про що він сказав членам Ради Кардиналів, які зустрілися в онлайн-режимі


Урочистість з нагоди 175-ої річниці з’явлення Матері Божої в Ля Салет в Буську та Лановичах. title=

Урочистість з нагоди 175-ої річниці з’явлення Матері Божої в Ля Салет в Буську та Лановичах.

: 125 2021-09-22 18:27

19 вересня 1846 року, у Франції, на одній із гір у місцевості Ля Салет, відбулося з’явлення Матері Божої. Марія об’явилася двом дітям – Максиміну і Меланії, пастушкам. Слова, котрі сказала Прекрасна Пані того дня, застявляють нас і сьогодні замислитися та відповісти на одне питання: «Чи добре молитесь, мої діти?»


Захист неповнолітніх: ситуація у Церквах центральної і східної Європи title=

Захист неповнолітніх: ситуація у Церквах центральної і східної Європи

: 33 2021-09-22 18:24

В ці дні представники єпископських конференцій країн центральної і східної Європи зібралися у Варшаві, щоб обговорити кризу сексуальних зловживань. Отець Адам Жак, член організаційного комітету, пояснює суспільно-політичну й культурну ситуацію, що обумовлює відповідь Церкви.


Мощі святого Йоана Павла ІІ в дієцезії Хвар у Хорватії title=

Мощі святого Йоана Павла ІІ в дієцезії Хвар у Хорватії

: 243 2021-09-21 19:55

Архієпископ Мечислав Мокшицький перебував у Хорватії 20-21 вересня на запрошення єпископа Хвара владики Ранки Відовича. 20 вересня Львівський митрополит зустрівся з єпископом Ранко та передав мощі св. Йоана Павла II для кафедрального собору св. Стефана I, Папи і мученика у Хварі.


У Києві відбулось засідання Душпастирської Ради з питань релігійної опіки в пенітенціарній системі України. title=

У Києві відбулось засідання Душпастирської Ради з питань релігійної опіки в пенітенціарній системі України.

: 96 2021-09-21 13:26

Рада є дорадчим органом Міністерства Юстиції, її завданнями є координація і підтримка душпастирства Церков а також служителів юдейських і мусульманських в місцях позбавлення волі. 20 вересня, у зустрічі, під керівництвом голови Душпастирської Ради о.Григорія Драуса взяли участь о.Віктор Яценко - голова Синодального відділу в`язничного душпастирства Української Православної Церкви (настоятель храму при головному управлінні та Верховній Раді), о.Костянтин Пантелей (відповідальний за капеланів УГКЦ), пастора В`ячеслав Когут та Юрій Войнарович з Євангельських Церков а також Муса Дарбинян, помічник головного в`язничного капелана мусульман України.


Папа: через хрест Божа любов торкається людського єства title=

Папа: через хрест Божа любов торкається людського єства

: 33 2021-09-21 13:21

У посланні до Генерального Настоятеля Згромадження Пасіоністів з нагоди богословського конгресу, присвяченого темі мудрості хреста, Єпископ Риму підкреслив, що від хреста богослов’я повинно вчитися поєднувати висоту думки зі смиренням серця.


Молитва за полеглих під час оборони перед Радянським нападом в Підволочиську title=

Молитва за полеглих під час оборони перед Радянським нападом в Підволочиську

: 144 2021-09-20 13:01

18 вересня у Підволочиську Генеральний Консул Республіки Польща у Луцьку Славомір Місяк взяв участь в урочистостях, присвячених 82-й річниці нападу Радянського Союзу на Польщу 17 вересня 1939 року.