Новини

XXIII Фестиваль колядок в санктуарії бл. Марцеліни Даровської в Язлівці. title=

XXIII Фестиваль колядок в санктуарії бл. Марцеліни Даровської в Язлівці.

: 103 2022-01-16 11:56

15 січня 2022 року в Язловецький Санктуарій Бл. Марцеліни Даровської вже від ранку виповнився учасниками XXIII Фестивалю Колядок. Дзвінкі дитячі та юнацькі голоси було чути всюди: на подвір’ї, у кімнатах та на коридорах Реколекційного Дому, а насамперед у монастирській каплиці, прославляючи Новонародженого Божого Сина.


Театральний табір в парафії Св.Йоана Павла ІІ у Львові. title=

Театральний табір в парафії Св.Йоана Павла ІІ у Львові.

: 76 2022-01-16 11:54

3-5 січня в парафії Св.Йоана Павла ІІ відбувався театральний табір. ""Театральний", бо проведений за художньою програмою Театром "Еммануїл" ім Кароля Войтили. Швидкоплинні, але незабутні дні зимового театрального табору! За цей час ми примудрились:


Тиждень Молитов про єдність Християн в парафії св.Йоана Павла ІІ уЛьвові title=

Тиждень Молитов про єдність Християн в парафії св.Йоана Павла ІІ уЛьвові

: 61 2022-01-16 11:25

"Ми побачили Його зірку на Сході і прийшли поклонитися Йому". Ці Слова супроводжують Тиждень Молитов про єдність Християн, котрий в усьому світі відбувається від 18 до 25 січня, за ініціативою Світової Ради Церков, від 1908 року. В рамках Тижня Молитов відбуваються спільні служіння, зустрічі і молитви різних конфесій. Запрошую в понеділок 17 січня о год.19:00 на Вечір Молитви Єдності Християн, в якій візьмуть участь представники різних конфесій.


Арх. Мечислав дякує дітям за спільне колядування та прославлення Новонародженого Ісуса. title=

Арх. Мечислав дякує дітям за спільне колядування та прославлення Новонародженого Ісуса.

: 121 2022-01-14 12:06

Улюблені Брати і Сестри!
Хочу висловити Вам щиру подяку та подяку за 6-ту Велику Коляду, яка відбулася 3, 4 та 5 січня ц.р. Я сповнений радості від великої кількості колядників, які прибули з усієї Архідієцезії. Звичай започаткований кілька років тому, став традицією та свідченням віри, з якою Ви прибуваєте до резиденції Львівських Архієпископів, як пастухи, які мандрували до Вифлеєму, коли ангел сповістив їм про народження Божого Сина. 


Папа про святого Йосифа як приклад люблячого і відповідального батьківства title=

Папа про святого Йосифа як приклад люблячого і відповідального батьківства

: 24 2022-01-14 12:06

Молитва до святого Йосифа як до приятеля у найважчі періоди життя, усвідомлення ролі власних батьків у своєму житті, аби самими бути добрими батьками, материнське і батьківське обличчя Церкви, виховання молоді до відповідальності, духовне батьківство, страждання батьків, що є біженцями – на ці та інші теми, об’єднані постаттю святого Йосифа Обручника, Папа Франциск спілкувався в інтерв’ю з журналістами ватиканських медіа.


Підсумки року з архієпископом Мечиславом. Чи приїде до нас Папа, чи стане Київ митрополією? title=

Підсумки року з архієпископом Мечиславом. Чи приїде до нас Папа, чи стане Київ митрополією?

: 189 2022-01-13 12:42

Стало доброю традицією розпочинати новий календарний рік підсумками року, що минув, разом із архієпископом Мечиславом Мокшицьким, митрополитом Львівським, який виконує функції голови Конференції римо-католицьких єпископів України. Розмовляємо про найважливіші події року, про сумні й радісні миті; про те, що давало надію та що змушувало замислитися.


Молімося за нових священників Львівської Архідієцезії дк. Віктора Циганюка і дк. Казимира Ваврича. title=

Молімося за нових священників Львівської Архідієцезії дк. Віктора Циганюка і дк. Казимира Ваврича.

: 249 2022-01-13 12:41

Вища Духовна Семінарія у Львові-Брюховичах повідомляє, що 22 січня 2022 року, о 10.00 год. в катедральному храмі у Львові відбудуться священичі свячення. Свячення пресвітерату здійснить Львівський Митрополит, Архієпископ Мечислав Мокшицький. Свячення отримають двоє дияконів: дк. Віктор Циганюк і дк. Казимир Ваврич. Заохочуємо до ревної молитви в намірах кандидатів до свячень.


Папа про важливість пробачення та зрозуміння в сім’ї title=

Папа про важливість пробачення та зрозуміння в сім’ї

: 30 2022-01-13 12:32

В одному з відеороликів Дикастерії в справах мирян, сім’ї та захисту життя з нагоди Року «Сім’я Amoris laetitia» Папа Франциск ділиться думками про душпастирство сімей у кризовій ситуації.


Спільна коляда в монастирі сестер Бенедектинок. title=

Спільна коляда в монастирі сестер Бенедектинок.

: 152 2022-01-12 11:04

7 січня цього року в Солонці коло Львова в храмі св. Бенедикта, де знаходиться затворницький монастир сестер Бенедектинок, відбулася різдвяна зустріч, на котру були запрошені сестри зі Львова та околиць. Зустріч розпочалася зі спільної Меси котру співслужили для сестер о. Славомір Бистрий OFM Conv i о. Леопольд Рудзінський OSB.


Різдвяні виступи дітей в парафії св. Антонія Падуанського у Львові title=

Різдвяні виступи дітей в парафії св. Антонія Падуанського у Львові

: 61 2022-01-12 11:01

Різдво Христове. Щороку ми переживаємо це велике свято, наново задумуючись над народженням Ісуса у Вифлеємі… Усе це важко осягнути розумом, проте можливо, бодай трохи, зрозуміти завдяки вірі.