Новини

Архієпископ Мокшицький висловив співчуття з приводу катастрофи військового літака під Чугуєвом title=

Архієпископ Мокшицький висловив співчуття з приводу катастрофи військового літака під Чугуєвом

: 32 2020-09-26 12:46

Архієпископ Мечислав Мокшицький з великим смутком прийняв інформацію про смерть військовослужбовців Повітряних сил Збройних сил України, які загинули внаслідок катастрофи військового літака Ан-26 25 вересня 2020 року поблизу м. Чугуєва Харківської області.


Європа: очільники єпископатів проведуть свою зустріч «віртуально» title=

Європа: очільники єпископатів проведуть свою зустріч «віртуально»

: 31 2020-09-25 13:57

Чергова пленарна зустріч Ради Єпископських Конференцій Європи відбудеться в режимі онлайн.

За посередництвом засобів телекомунікації 26 та 26 вересня відбуватиметься цьогорічна Пленарна Асамблея Ради Єпископських Конференцій Європи, що згуртовує очільників європейських єпископатів. Раніше планувалося, що на призначену на 25-27 вересня зустріч у Празі збереться принаймні частина гостей, а інші єднатимуться через засоби зв’язку.


Львівський Митрополит відвідав парафію в Лошневі на Тернопільщині title=

Львівський Митрополит відвідав парафію в Лошневі на Тернопільщині

: 139 2020-09-25 09:27

24 вересня 2020 р. Архієпископ Мечислав Мокшицький відвідав парафію в Лошневі, де зустрівся з настоятелем кс. каноніком Анатолієм Заячківським та представниками громади, які у вільний від роботи час самотужки відновлюють костел.


Арх. Мечислав Мокшицький освятив відновлену вівтарну частину храму у Теребовлі.  title=

Арх. Мечислав Мокшицький освятив відновлену вівтарну частину храму у Теребовлі.

: 163 2020-09-25 09:19

24 вересня 2020 р., на завершення Дня зосередження Чортківського деканату, Архієпископ Мечислав Мокшицький очолив Святу Месу в костелі Святих Апостолів Петра і Павла в Теребовлі, під час якої освятив надбудову вівтаря з візерунком Божої Матері та усі ремонтні роботи у цьому храмі.


 Як живуть сестри-альбертинки у Львові title=

Як живуть сестри-альбертинки у Львові

: 88 2020-09-24 15:51

Допомагати бездомним, людям з інвалідністю та просто самотнім...
Ліками, їжею та працею або просто порадами чи добрим словом. За таким принципом уже три роки у Львові працюють сестри-альбертинки.


Папа поблагословив «Голос ненароджених» title=

Папа поблагословив «Голос ненароджених»

: 50 2020-09-24 15:50

Підтримавши ініціативи польської Фундації «Життю: Так!», Глава Католицької Церкви нагадав, що єдиним подателем життя є Господь Бог.


Пастирське послання архієпископа Мечислава Мокшицького Львівського митрополита з нагоди ІІ Конгресу Святого Розарію Львівської архідієцезії title=

Пастирське послання архієпископа Мечислава Мокшицького Львівського митрополита з нагоди ІІ Конгресу Святого Розарію Львівської архідієцезії

: 274 2020-09-24 11:17

Улюблені Брати і Сестри!
1. Велике бо вчинив мені Всемогутній… (Лк 1,4)
Вдячність – це вираз нашої зрілості. Людина повинна вміти не лише просити, вибачатися, але й дякувати. Для нас, віруючих, найкращим вчителем вдячності є Пресвята Діва Марія. Своїм гімном Маґніфікат Вона вчить нас, як дякувати Богові.


Конгрегація доктрини віри пояснює: інтеркомунія в даний час неможлива з протестантами title=

Конгрегація доктрини віри пояснює: інтеркомунія в даний час неможлива з протестантами

: 58 2020-09-23 19:30

Конгрегація доктрини віри видала документ, в якому наголошує, що згода на отримання Тіла Христового протестантами в даний час неможлива. Це реакція на повідомлення глави німецького єпископату, який хотів би запровадити інтеркомунію у своїй країні наступного року.


“Samaritanus bonus”: нагадати суспільству про цінність взаємостосунків title=

“Samaritanus bonus”: нагадати суспільству про цінність взаємостосунків

: 29 2020-09-23 19:20

Опіка хворими не може зводитися до медичного чи психологічного догляду, але повинна стати турботою про всю людину. Про це йшлося під час презентації листа Конгрегації Віровчення “Samaritanus bonus”.


В Лановичах на Самбірщині похоронили отця Франциска Пукайло title=

В Лановичах на Самбірщині похоронили отця Франциска Пукайло

: 633 2020-09-22 18:27

У вівторок, 22 вересня 2020 року похоронили отця Франциска Пукайло у його рідній парафії св. Миколая i Матері Божої Салетинської в Лановичах на Самбірщині. Похоронні урочистості очолив архієпископ Мечислав Мокшицький, співслужив з єпископом-ординарієм Луцької дієцезії Віталієм Скомаровським та Генеральним вікарієм отцем-інфулатом Юзефом Павлічеком у присутності численних священиків, сестер-монахинь та мирян Львівської Архідієцезії.