Новини

Нові священники та диякон в Київсько-Житомирській дієцезії title=

Нові священники та диякон в Київсько-Житомирській дієцезії

: 45 2020-10-19 19:30

В суботу, 17 жовтня, в Конкатедральному Храмі св.Олександра, в Києві, відбулося рукоположення в пресвітери і диякона семінаристів Дієцезіальної Місійної Семінарії «Redemptoris Mater», яке очолив Його Преосвященство єпископ-ординарій Віталій Кривицький. Рукоположення в пресвітери отримали Миколай Єрмаков (Білорусь) і Звонімір Шесніч (Хорватія), Педро Зафра Гомес-Лімон (Іспанія) в диякона. 


Християнин і вибори. Чому треба бути активним? title=

Християнин і вибори. Чому треба бути активним?

: 45 2020-10-19 19:28

Духовна Рада Християнських Церков м. Кам’янця-Подільського є однією з найбільш активних в Україні, адже неодноразово публічно виражала свою думку щодо гендерної ідеології, Стамбульської Конвенції чи легалізації евтаназії чи гральних ігор. Нещодавно вона опублікувала свою Позицію щодо місцевих виборів та важливості християнських цінностей. Про це ми вирішили поговорити з Секретарем Духовної Ради Олександром Бучковським.


«Важливо свідчити, що ми є віруючими». Паломництво медичних працівників до Бердичева title=

«Важливо свідчити, що ми є віруючими». Паломництво медичних працівників до Бердичева

: 50 2020-10-19 13:05

Зустріч відбулась у суботу, 17 жовтня, і пов`язана з літургійним спомином св. Луки Євангеліста, який вважається покровителем медичних працівників. Організатором та ідейним натхненником паломництва є єпископ Віталій Скомаровський, ординарій Луцької дієцезії, але цього року він не зміг бути присутнім.


Єпископи України про вибори. title=

Єпископи України про вибори.

: 68 2020-10-18 16:01

Дорогі Священики та Богопосвячені Особи!
Улюблені Брати і Сестри!
Як відомо, наступної неділі (25 жовтня) в Україні відбудуться вибори. Багато людей говорять при цій нагоді, що це свято демократії, тобто вирішення питання про долю Батьківщини та користання прав, передбачених Конституцією. Участь у виборах є не стільки обов’язком, скільки привілеєм кожного громадянина, тому необхідно скористатися цим привілеєм з почуттям відповідальності, щоб не втратити можливість вирішувати питання про майбутнє.


Душпастирський відділ військового капеланства Римсько-Католицької Церкви Львівської Архідієцезії вітає військових із Днем Захисника Вітчизни. title=

Душпастирський відділ військового капеланства Римсько-Католицької Церкви Львівської Архідієцезії вітає військових із Днем Захисника Вітчизни.

: 329 2020-10-14 11:11

Шановні українці, брати і сестри!
Вітаю усіх чоловіків та жінок, котрі присвятили своє життя захисту України. Поки є такі герої, як ви, що попри всі труднощі захищають мирне майбутнє наших дітей від брехливого та підступного ворога, ми обов’язково переможемо. Ми вже перемогли, бо агресор, що сподівався легко розтрощити нашу країну, отримав могутній народний спротив. Це і є перемога. Завдяки нашим відважним воїнам усі зрозуміли, що є країна, є єдиний народ, є воля до захисту свого права на державу і на свободу. Саме цього вороги і не очікували. 


Презентація нового документу, який допоможе у захисті неповнолітніх в Римсько-Католицькій Церкві title=

Презентація нового документу, який допоможе у захисті неповнолітніх в Римсько-Католицькій Церкві

: 125 2020-10-12 13:53

На засіданні Комісії у справах душпастирства молоді був представлений новий документ: «Правила захисту неповнолітніх у душпастирській та виховній практиці Римсько-Католицької Церкви в Україні». Документ затверджено у всіх дієцезіях Римсько-Католицької Церкви в Україні їхніми єпископами ординаріями та є відповіддю Апостольській Столиці до запобігання сексуальному насильству неповнолітніх.


Паломництво «Дорогоцінної перлини» до Бердичівського санктуарію title=

Паломництво «Дорогоцінної перлини» до Бердичівського санктуарію

: 87 2020-10-12 13:50

У суботу, 10 жовтня, відбулося ІІ Всеукраїнське паломництво спільноти дорослих «Дорогоцінна Перлина» руху «Світло-Життя» до Матері Божої Бердичівської.


Владика Ніл Лущак: “Єпископ покликаний віддавати своє життя за Христа та за Його наречену Церкву” title=

Владика Ніл Лущак: “Єпископ покликаний віддавати своє життя за Христа та за Його наречену Церкву”

: 104 2020-10-09 13:41

Владика Ніл Лущак про духовний та пастирський спадок попередника, владики Мілана Шашіка, покликання єпископа віддавати своє життя за Христа і Церкву, виклики релятивізму, Євангелізацію. В інтерв’ю дізнаєтесь чому єпископ став членом Неокатехуменальної дороги, та як Церкві наново стати “сіллю землі”.


У Луцькому кафедральному соборі відбулося відкриття виставки «Кароль Войтила. Народження».  title=

У Луцькому кафедральному соборі відбулося відкриття виставки «Кароль Войтила. Народження».

: 73 2020-10-09 13:39

6 жовтня 2020 року у Луцькому кафедральному соборі святих Петра і Павла відбулося відкриття виставки присвяченої 100-річниці від дня народження святого Йоана Павла ІІ – «Кароль Войтила. Народження». Про це повідомляє Луцька дієцезія.


Стратегічний семінар для дієцезійних дирекцій «Карітас-Спес Україна» в Олександрівці. title=

Стратегічний семінар для дієцезійних дирекцій «Карітас-Спес Україна» в Олександрівці.

: 87 2020-10-08 11:11

5 жовтня в Карітас-Спес Олександрівка розпочався триденний Стратегічний семінар для дієцезійних дирекцій «Карітас-Спес Україна». Першого дня представники Національного офісу представили Стратегію організації до 2023 року та проєкти, які об’єднують зусилля всієї мережі «Карітас-Спес Україна» (КСУ). Також кваліфікована бізнес тренерка провела дводенний семінар з фінансового менеджменту для мережі КСУ.