Новини

Відпуст святого Йоана з Дуклі в Житомирі title=

Відпуст святого Йоана з Дуклі в Житомирі

: 45 2020-07-10 16:06

Подвійна благодать – це завжди подвійна відповідальність. Цього року вперше в історії парафії святого Йоана з Дуклі в Житомирі білий тиждень для дітей які цього річ вперше приступили до Першого святого Причастя припав на парафіяльний відпуст. Відпустовий проповідник, - о. Доброслав Копистеринський OFM, уділив науку під час п’яти Святих Мес впродовж усього дня в середу. Про це повідомляє Київсько-Житомирська дієцезія.


Провінційна Кустодія Святого Хреста в Україні title=

Провінційна Кустодія Святого Хреста в Україні

: 105 2020-07-09 15:30

На Звичайному Провінційному Капітулі, що відбувся в Центрі св. Максиміліана в Гармежі поблизу Освенціма 8 липня 2020 року, було засновано Провінційну Кустодію Святого Хреста в Україні.


Освячення дому з проекту "Надія" під Києвом title=

Освячення дому з проекту "Надія" під Києвом

: 122 2020-07-03 13:16

Проект «Надія», який веде Релігійна Місія «Карітас-Спес Україна» розростається. Днями, єпископ Станіслав Широкорадюк, модератор місії «Карітас-Спес Україна» перед Конференцією єпископату РКЦ освятив ще один Дім проекту «Надія», який був придбаний під Києвом на кошти добродіїв.


Рада Церков закликає парламент налагодити взаємодію з релігійною спільнотою title=

Рада Церков закликає парламент налагодити взаємодію з релігійною спільнотою

: 30 2020-07-03 13:11

ВРЦіРО ініціює зустріч з Головою Верховної Ради задля відновлення діалогу та налагодження постійної взаємодії парламенту з релігійною спільнотою. У листі до Дмитра Разумкова Рада Церков наводить перелік найбільш резонансних законодавчих ініціатив, які потребують належного громадського обговорення, повідомляє Інститут релігійної свободи.


Комітет ВР проголосував за скандальний законпроєкт про медіа №2693-д title=

Комітет ВР проголосував за скандальний законпроєкт про медіа №2693-д

: 89 2020-07-02 11:36

Вчора на своєму засіданні Комітет ВР з питань інформаційної політики проголосував аби внести до Верховної Ради доопрацьовану версію законопроекту «Про медіа» №2693-д, в якому за наявної інформації залишили норми проти, яких виступали церкви та які стосуються штрафів до 350 тисяч гривень за критику гей-парадів та ЛГБТ.


Анкета для молоді "Що ти хочеш від цього життя"? title=

Анкета для молоді "Що ти хочеш від цього життя"?

: 104 2020-06-30 15:44

Дорогі хлопці та дівчата! Комісія у справах душпастирства молоді при Єпископаті РКЦ в Україні для вас пропозицію! Заповни анкету сам та запропонуй це зробити своїм друзям. Вона допоможе нам краще розуміти вас і ваші пріоритети, аби ще краще вам служити. Хочемо побачити, як ви сприймаєте богопосвячених осіб та священиків.


Підсумки Всеукраїнського конкурсу малюнка «Отець і сестра – скарб нашої парафії» title=

Підсумки Всеукраїнського конкурсу малюнка «Отець і сестра – скарб нашої парафії»

: 48 2020-06-30 15:34

​​​​29 червня відбулась церемонія нагородження учасників конкурсу малюнку, що проводився Комісією душпастирства молоді з нагоди Року молитов про покликання до священства та богопосвяченого життя.


 Папа молиться за постраждалих від повеней в Україні title=

Папа молиться за постраждалих від повеней в Україні

: 44 2020-06-29 18:28

Під час недільної зустрічі з вірними Святіший Отець побажав, аби люди, які потерпають під повеней на заході України, відчули «Господнє втішення та братню допомогу». Він також заохотив молитися за покращення долі народів Близького Сходу, що страждають від війн.


“Дощ падає – діти ростуть”. 10 цікавих фактів про приїзд Папи Івана Павла ІІ до Львова title=

“Дощ падає – діти ростуть”. 10 цікавих фактів про приїзд Папи Івана Павла ІІ до Львова

: 189 2020-06-27 11:12

На останню декаду червня, що у 2001 році, припала непересічна для історії Львова та й України загалом подія. Це багатьом видавалося неможливим і до останнього існували сумніви, але папа таки прибув поспілкуватися з українцями. Тоді це все просто видавалося неймовірним, а сьогодні сприймається як одна з найбільш значимих у нашій новітній історії подій. 


Святіший Отець Франциск подарував Україні два апарати штучного дихання title=

Святіший Отець Франциск подарував Україні два апарати штучного дихання

: 45 2020-06-26 17:15

Черговим знаком прихильності та близькості Святішого Отця Франциска до України, котра страждає з огляду на зростаючу кількість випадків захворювання внаслідок пандемії, стали два апарати штучної вентиляції легень, передані в якості допомоги хворим Апостольською Нунціатурою у Києві для Міністерства охорони здоров’я України.