Новини

Відбулася зустріч для делегатів у справах захисту неповнолітніх у Римо-Католицькій церкві в Україні title=

Відбулася зустріч для делегатів у справах захисту неповнолітніх у Римо-Католицькій церкві в Україні

: 45 2021-04-19 11:26

15 квітня в домініканському Інституті релігійних наук св. Томи Аквінського, в Києві, відбулася зустріч для делегатів та компетентних осіб у справах захисту неповнолітніх у Римсько-Католицькій Церкві в Україні.


Звернення Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій з нагоди Всеукраїнського дня довкілля і 35 роковин Чорнобильської катастрофи. title=

Звернення Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій з нагоди Всеукраїнського дня довкілля і 35 роковин Чорнобильської катастрофи.

: 20 2021-04-17 14:36

17 квітня Україна відзначає Всеукраїнський день довкілля, а 26 квітня – вшановує 35-і роковини Чорнобильської катастрофи, яка призвела до згубних соціально-екологічних наслідків планетарного масштабу. Особливо постраждали люди та довкілля у нашій країні. Десятки тисяч квадратних кілометрів радіоактивно забрудненої землі, багатомільярдні матеріально-економічні втрати, вимушене переселення сотень тисяч потерпілих, підвищення рівня захворюваності та передчасна втрата життя – це ще далеко не повний перелік трагічної спадщини сумнозвісної аварії на ЧАЕС.


У Харкові вшанували жертв Катинської трагедії. title=

У Харкові вшанували жертв Катинської трагедії.

: 85 2021-04-15 11:34

13 квітня 2021 у Харкові вшанували жертв Катинської трагедії. Жалобні заходи відбулись на Меморіалі жертвам тоталітаризму в П`ятихатках поблизу Харкова. Саме тут знайшли свій спочинок 4302 поляка, які у квітні – на початку травня 1940 року були розстріляні НКВС.


Заклик до миру title=

Заклик до миру

: 35 2021-04-13 09:54

У зв’язку зі загостренням ситуації в Донецькій і Луганській областях України та порушенням режиму припинення вогню, що знову привело до непоправних людських втрат і стало причиною глибокого горя і людських страждань та безпрецедентним посиленням угрупування військ Російської Федерації поблизу державного кордону України, Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій звертається до всіх, у чиїй влади та компетенції є – зупинити вогонь і припинити обстріли та знайти в собі достатньо сили й відваги відновити задекларовані раніше зобов’язання щодо пошуку шляхів його мирного врегулювання.


Лист-співчуття Арх. М. Мокшицького родині Блаженнішого Святослава, Глави УГКЦ, з приводу смерті його матері title=

Лист-співчуття Арх. М. Мокшицького родині Блаженнішого Святослава, Глави УГКЦ, з приводу смерті його матері

: 113 2021-04-12 16:12

Ваше Блаженство!
Прийміть вирази щирого співчуття з приводу смерті Вашої Мами Віри.
Складно висловити печаль з приводу відходу близької людини. Розділяємо скорботу з Вами та всією Родиною, прагнучи зміцнити Вашу надію словами Ісуса Христа: «Я - воскресіння і життя. Ті, хто вірують у Мене, хоч і помруть, житимуть, і кожен, хто живе і вірить в Мене, ніколи не помре».


Єпископ Леон Дубравський: «Лише Боже Милосердя навчить нас пробачати» title=

Єпископ Леон Дубравський: «Лише Боже Милосердя навчить нас пробачати»

: 42 2021-04-11 13:03

Пастирський лист ординарія Кам`янець-Подільської дієцезії єпископа Леона Лубравського на Неділю Божого милосердя.


Лист співчуття папи Франциска з приводу смерті Єпископа Пурвінського title=

Лист співчуття папи Франциска з приводу смерті Єпископа Пурвінського

: 107 2021-04-09 11:24

Під час похоронної Святої Меси був зачитаний лист від Папи Франциска, у якому він висловлює співчуття з приводу смерті пастиря та дякує Богу за дар його життя і служіння.


Позиція членів ВРЦІРО щодо належного вшанування жертв нацизму та комунізму у Бабиному Яру в Києві title=

Позиція членів ВРЦІРО щодо належного вшанування жертв нацизму та комунізму у Бабиному Яру в Києві

: 45 2021-04-09 11:22

Позиція членів Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій щодо належного вшанування жертв нацизму та комунізму у Національному історико-меморіальному заповіднику «Бабин Яр» у Києві. Бабин Яр – це не тільки відомий на весь світ символ людиновбивства, одна з найстрашніших сторінок Голокосту, але й пам’ять про те, на що може бути здатна людина в екстремальних умовах і жахливих обставинах. 


Пам’яті єпископа Яна Пурвінського title=

Пам’яті єпископа Яна Пурвінського

: 138 2021-04-09 11:08

У листі-співчуття з приводу смерті єпископа-емерита Київсько-Житомирської дієцезії Яна Пурвінського, який прислав Уповноважений уряду Республіки Польща у справах Полонії і поляків за кордоном Ян Дзєдзічак, мовиться, що покійний невтомно трудився у Католицькій Церкві в Україні.