Новини

В Одесі відбулася друга зустріч Рад конференцій вищих настоятелів та настоятельок РКЦ title=

В Одесі відбулася друга зустріч Рад конференцій вищих настоятелів та настоятельок РКЦ

: 51 2018-04-19 16:46

При домі отців паллотинів в Одесі 17-18 квітня відбулася друга зустріч Рад конференцій вищих настоятелів та настоятельок Римсько-Католицької Церкви в Україні. Під час робочої зустрічі радники поділилися роздумами щодо документу «Нове вино в нових бурдюках», виданого Конґреґацією інститутів богопосвяченого життя і Товариств апостольського життя.


Відбулась презентація роботи Акції «Папа для України» для понад сотні молодих священників та вікаріїв з Італії title=

Відбулась презентація роботи Акції «Папа для України» для понад сотні молодих священників та вікаріїв з Італії

: 117 2018-04-18 13:40

17 квітня делегація із понад ста молодих італійських священників, єпископських вікаріїв, та священників які відповідальні за формацію духовенства, на чолі з Архиєпископом-митрополитом Міланської Архідієцезії Маріо Дельпіні, відвідала у Києві зустріч, присвячену роботі Акції «Папа для України».


На «Губернаторських валах» заклали пам’ятну капсулу з нагоди початку спорудження пам’ятника-меморіалу Героям Небесної Сотні title=

На «Губернаторських валах» заклали пам’ятну капсулу з нагоди початку спорудження пам’ятника-меморіалу Героям Небесної Сотні

: 172 2018-04-17 16:43

Сьогодні, 17 квітня, відбулось урочисте закладення пам’ятної капсули з нагоди початку будівництва меморіалу пам’яті Героїв Небесної Сотні на «Губернаторських валах». Участь у заході взяли представники влади міста Львова, родини учасників Революції Гідності, духовенство, автори проекту.


Павло Клімкін зустрівся з групою італійських священиків на чолі з Архієпископом Міланським Маріо Дельпіні title=

Павло Клімкін зустрівся з групою італійських священиків на чолі з Архієпископом Міланським Маріо Дельпіні

: 109 2018-04-17 13:47

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін подякував за постійну підтримку та допомогу Україні, у тому числі, в рамках гуманітарних проектів Католицької церкви, найвагомішим з яких є «Папа для України», під час зустрічі 16 квітня 2018 р. з групою італійських священиків на чолі з Архієпископом Міланським Маріо Дельпіні, у якій також взяв участь Апостольський Нунцій в Україні, Архієпископ Клаудіо Гуджеротті.Підписано угоду про співслужіння та співробітництво між БФ ХСП і Благодійним братством Братів Менших Капуцинів title=

Підписано угоду про співслужіння та співробітництво між БФ ХСП і Благодійним братством Братів Менших Капуцинів

: 128 2018-04-08 10:44

30 березня між Благодійним братством Братів Менших Капуцинів та благодійним фондом «Християнська Служба Порятунку» підписано угоду про співслужіння та співробітництво, яка вступає в дію з 1 квітня цього року. Угоду укладено на п’ять років з можливістю подальшого продовження терміну дії за узгодженням Сторін. Угоду з боку ХСП підписав Андрій Чмиленко, а з боку Капуцинів брат Олександр Могильний. Своїм підписом Угоду підтвердив Кустош Капуцинів брат Блажей Суска.


Урочистість Воскресіння Господнього біля дверей колишнього костелу у Севастополі в Криму title=

Урочистість Воскресіння Господнього біля дверей колишнього костелу у Севастополі в Криму

: 225 2018-04-03 18:46

1 квітня 2018 року урочистість Воскресіння Господнього в парафії св. Климентія у Севастополі в Криму, проведену біля закритих дверей колишнього костелу (непрацюючого дитячого кінотеатру «Дружба»), очолив єпископ Яцек Пиль OMI. Йому співслужили настоятель парафії о. Анатолій Клак MIC та греко-католицький священик, котрий, зокрема, зачитав привітання з Пасхою від православних Московського патріархату - митрополита Сімферопольського і Кримского Лазаря та благочинного Севастопольського округу о. Сергія Халюти. Місцеві віряни традиційно молились за повернення їм колишнього католицького храму.


Пастирське звернення Єпископів Римсько-Католицької Церкви щодо протидії пропаганді гомосексуалізму title=

Пастирське звернення Єпископів Римсько-Католицької Церкви щодо протидії пропаганді гомосексуалізму

: 4711 2018-03-26 19:16

Ми, Єпископи Римсько-Католицької Церкви в Україні, зібрані на 50 пленарному засіданні, виражаємо глибоку стурбованість зростом впливу ґендерної ідеології в нашому суспільстві. В зв’язку з цим заохочуємо наших вірних підписати петиції про заборону пропаганди гомосексуалізму.

 


Підпиши петицію про захист традиційних сімейних цінностей title=

Підпиши петицію про захист традиційних сімейних цінностей

: 968 2018-03-22 20:55

На сайті електронних петицій Кабінету Міністрів України створено петицію про припинення гомосексуальної пропаганди та захист традиційних сімейних цінностей. Заохочуємо підписати її.


Католицькі ієрархи у Дніпрі на освяченні храму Вірменської Апостольської Церкви title=

Католицькі ієрархи у Дніпрі на освяченні храму Вірменської Апостольської Церкви

: 158 2018-03-20 11:06

У Дніпрі 17 березня 2018 року було освячено найбільший у Східній Європі храм Вірменської Апостольської Церкви, спорудження якого розпочалось ще 2003 року. В урочистості взяли участь чинний 132-й Верховний Патріарх і Католикос всіх вірмен, першоієрарх Вірменської Апостольської Церкви Гарегін ІІ, котрий приїхав із Ечміадзінського кафедрального собору у Вірменії, духовенство з усіх вірменських храмів України, Апостольський нунцій в Україні архієпископ Клаудіо Гуджеротті, Харківсько-Запорізький єпископ Станіслав Широкорадюк OFM, священослужителі інших релігійних конфесій, представники обласної та міської влади, близько 3 тисяч вірян та гостей.