Новини

Катехетично-молитовний посібник для родин у продажу title=

Катехетично-молитовний посібник для родин у продажу

: 71 2021-01-17 13:23

У Рік святості подружжя та сім’ї в Україні був виданий катехетично-молитовний посібник.


КОМЮНІКЕ ЄПИСКОПІВ РИМСЬКО-КАТОЛИЦЬКОЇ ЦЕРКВИ В УКРАЇНІ З НАГОДИ 30-РІЧЧЯ ВІДНОВЛЕННЯ СТРУКТУР КАТОЛИЦЬКОЇ ЦЕРКВИ В УКРАЇНІ title=

КОМЮНІКЕ ЄПИСКОПІВ РИМСЬКО-КАТОЛИЦЬКОЇ ЦЕРКВИ В УКРАЇНІ З НАГОДИ 30-РІЧЧЯ ВІДНОВЛЕННЯ СТРУКТУР КАТОЛИЦЬКОЇ ЦЕРКВИ В УКРАЇНІ

: 200 2021-01-16 11:15

Шановні Отці та Богопосвячені Особи! Улюблені Брати і Сестри!

Тридцять років тому, 16 січня 1991 року святий Йоан Павло ІІ відновив структури Католицької Церкви в Україні. Ця подія привернула увагу всього світу до групи відважних людей: священиків, перебуваючих в підпіллі монахів та монахинь та великої групи мирян, які під час комуністичного переслідування Церкви і віри брали участь у душпастирській праці та піклувались про долю Церкви.


Єпископ Олександр Язловецький: «Не плутаймо уділення лекторату та аколітату жінкам із уділенням Таїнства Священства» title=

Єпископ Олександр Язловецький: «Не плутаймо уділення лекторату та аколітату жінкам із уділенням Таїнства Священства»

: 120 2021-01-15 10:29

Що говорять документи Церкви про служіння лекторату і аколітату та у чому його суть? Чи виправдані сенсаційні заголовки у деяких ЗМІ про неймовірні реформи Святішого Отця? У цьому нам допоміг розібратись єпископ Олександр Язловецький.


Місія Облатів Непорочної Марії в Піонерську та Маріуполі. title=

Місія Облатів Непорочної Марії в Піонерську та Маріуполі.

: 194 2021-01-11 11:14

«Євангелізувати убогих послав мене Господь» слова з девізу нашого згромадження Місіонерів Облатів Марії Непорочної, які віддають істоту нашої харизми. Святий Євген де Мазенод чує в своєму серці прагнення Євангелізації убогих матеріально та духово. Всіх тих, які є відкинутими, знедоленими та в першу чергу тих, які не знають Ісуса Христа. 


Новий рік сімей з Домашньої Церкви Руху Світло Життя title=

Новий рік сімей з Домашньої Церкви Руху Світло Життя

: 114 2021-01-09 23:03

Починати нову справу з Богом – це завжди хороша ідея. А починати новий рік в Божій присутності – це геніальна ідея! За доброю традицією, цей Новий рік сім’ї з Домашньої Церкви Руху Світло Життя зустрічали на реколекціях.


Народіть і віддайте нам. Але не вбивайте дитину, – єпископ Римо-Католицької Церкви Станіслав title=

Народіть і віддайте нам. Але не вбивайте дитину, – єпископ Римо-Католицької Церкви Станіслав

: 112 2021-01-03 16:23

Станіслав Широкорадюк, за моєю неформальною фокус-групою, один із найулюбленіших єпископів римо-католицької громади. Він – дуже яскравий приклад сили монашого покликання. У радянський час, щоб стати священником, владика вивчив латвійську мову, бо тоді було простіше вступити в семінарію у Ризі, ніж в Україні. Потім вивчив польську, бо більшість літератури була польською мовою. Потім додалася італійська.


ПОСЛАННЯ ЄПИСКОПІВ РИМСЬКО-КАТОЛИЦЬКОЇ ЦЕРКВИ В УКРАЇНІ З НАГОДИ СВЯТА СВЯТОГО СІМЕЙСТВА title=

ПОСЛАННЯ ЄПИСКОПІВ РИМСЬКО-КАТОЛИЦЬКОЇ ЦЕРКВИ В УКРАЇНІ З НАГОДИ СВЯТА СВЯТОГО СІМЕЙСТВА

: 185 2020-12-26 13:27

Дорогі Брати і Сестри!
Переживаючи свято Святого Сімейства, керуємо наш погляд до маленького містечка в Галілеї, де в тиші і покорі зростає Божий Син, зростає в людській родині. Саме туди, у дім Святого Сімейства, тягнеться укрите коріння Церкви, яка, занурюючись в атмосферу Назарета, зростає і розвивається, стаючи Церквою вбогою, смиренною, Церквою родинною, Церквою назаретською . 


Рада Церков обговорила з парламентарями взаємодію у розробці законів title=

Рада Церков обговорила з парламентарями взаємодію у розробці законів

: 154 2020-12-17 12:46

Релігійні діячі закликають до постійного діалогу з Верховною Радою та готові надати свої пропозиції до профільних законопроєктів, що стосуються свободи віросповідання, суспільної моралі та сімейних цінностей.


Нові карантинні обмеження з 19 грудня: релігійні заходи дозволені за умови дистанції у 1,5 метри title=

Нові карантинні обмеження з 19 грудня: релігійні заходи дозволені за умови дистанції у 1,5 метри

: 136 2020-12-15 19:55

Уряд затвердив нові карантинні обмеження, спрямовані на боротьбу з пандемією COVID-19 в Україні. Зміни торкнуться також і діяльності релігійних організацій.


Зміни в загальному календарі Римсько-Католицької Церкви в Україні title=

Зміни в загальному календарі Римсько-Католицької Церкви в Україні

: 201 2020-12-11 11:57

Відгукуючись на прохання духовенства і вірян, Комісія у справах Літургії підготувала оновлений загальний календар літургійних відзначень Римсько-Католицької Церкви в Україні.