Новини

Візитація парафії Пресвятої Діви Марії Фатімської у Зимній Воді. title=

Візитація парафії Пресвятої Діви Марії Фатімської у Зимній Воді.

: 136 2021-04-20 10:47

У неділю, 18 квітня, відбулася канонічна візитація парафії Пресвятої Діви Марії Фатімської у Зимній Воді. Візитацію здійснив єпископ Леон Малий. Він очоливдві Святі Меси, польською та українською мовами, на яких йому співслужили кс. Владислав Гримський, канцлер Львівської Курії РКЦ, та настоятель парафії кс. Ян Фафула.


Великодні оазові реколекції для молоді в Брюховичах. title=

Великодні оазові реколекції для молоді в Брюховичах.

: 75 2021-04-20 08:32

В Брюховичах з 16 по 18 квітня оазова молодь Львівської архідієцезії переживала Великодні реколекції. Не зважаючи на карантин, зібралося нас чимало. Ми відкривали для себе таємницю Воскресіння, розглядаючи тему "нової культури", котра впроваджувала нас до роздумів над собою та своїми недоліками, які ми можемо і будемо змінювати, а також тему "поваги до людського життя", яка відкрила нам очі на всі, а особливо на найменші вчинки, котрі можуть руйнувати життя наших ближніх. 


Біженці та байдужий світ. Верховний комісар ООН у справах біженців у Папи title=

Біженці та байдужий світ. Верховний комісар ООН у справах біженців у Папи

: 16 2021-04-20 08:29

Міграція, війни, голод, бідність, пандемія – всі ці надзвичайні ситуації протягом останніх років змушують багатьох людей шукати кращої долі в багатших країнах. На ці та інші теми спілкувалися Папа Франциск та Верховний комісар ООН у справах біженців Філіппо Ґранді під час аудієнції у Ватикані.


Відбулася зустріч для делегатів у справах захисту неповнолітніх у Римо-Католицькій церкві в Україні title=

Відбулася зустріч для делегатів у справах захисту неповнолітніх у Римо-Католицькій церкві в Україні

: 71 2021-04-19 11:26

15 квітня в домініканському Інституті релігійних наук св. Томи Аквінського, в Києві, відбулася зустріч для делегатів та компетентних осіб у справах захисту неповнолітніх у Римсько-Католицькій Церкві в Україні.


Папа з тривогою слідкує за подіями на теренах східної України title=

Папа з тривогою слідкує за подіями на теренах східної України

: 54 2021-04-19 11:21

Глава Католицької Церкви проказав разом з паломниками у Ватикані молитву за мешканців цих теренів, закликавши сприяти мирові та запобігти ескалації насильства.


Волонтерка «Дому Серця» про розпізнання краси Бога в потребуючих та служіння на місії в Греції під час карантину. title=

Волонтерка «Дому Серця» про розпізнання краси Бога в потребуючих та служіння на місії в Греції під час карантину.

: 55 2021-04-18 11:06

Дорогі друзі, родино, жертводавці,
Зараз за вікном весна. Ми ще у періоді посту. Тут, у Греції, православні і католики святкують за єдиним календарем: Різдво 25 грудня, а Пасху за юліанським часом. Усі попередні роки для мене це був один з найулюбленіших періодів в році. З одного боку сама весна, всюдисущі апельсинові дерева чарівно пахнуть. Це пробудження від зими (ви скажете, мабуть, яка там зима в Греції?! Але ця середземноморська вологість таки дає своє враження...), дні стають довші, і літургії теж. Великий Піст в грецьких традиціях - це величезний подарунок. Я могла б годинами слухати "концерти" під запах кадила, з багатющою символікою літургійних жестів. Однак цього року, на жаль, храми відкриваються дуже рідко.


Кардинал Паролін: братерство – це світ, що ставить спільні цілі title=

Кардинал Паролін: братерство – це світ, що ставить спільні цілі

: 23 2021-04-18 11:02

Виступаючи під час віртуального заходу на тему «Братерство, багатосторонність і мир», організованого Постійним представництвом Святого Престолу при структурах ООН в Женеві, Державний Секретар Святого Престолу поділився своїми думками про те, як застосовувати культуру братерства до міжнародних стосунків.


о. Григорія Драуса обрали головою Душпастирської ради з питань релігійної опіки у пенітенціарній системі України title=

о. Григорія Драуса обрали головою Душпастирської ради з питань релігійної опіки у пенітенціарній системі України

: 149 2021-04-17 14:40

В режимі онлайн відбулось засідання Душпастирської ради з питань релігійної опіки у пенітенціарній системі України. Душпастирська рада є офіційним представництвом релігійних організацій при Державній кримінально-виконавчій службі, що підпорядковується Міністерству юстиції. 


Звернення Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій з нагоди Всеукраїнського дня довкілля і 35 роковин Чорнобильської катастрофи. title=

Звернення Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій з нагоди Всеукраїнського дня довкілля і 35 роковин Чорнобильської катастрофи.

: 21 2021-04-17 14:36

17 квітня Україна відзначає Всеукраїнський день довкілля, а 26 квітня – вшановує 35-і роковини Чорнобильської катастрофи, яка призвела до згубних соціально-екологічних наслідків планетарного масштабу. Особливо постраждали люди та довкілля у нашій країні. Десятки тисяч квадратних кілометрів радіоактивно забрудненої землі, багатомільярдні матеріально-економічні втрати, вимушене переселення сотень тисяч потерпілих, підвищення рівня захворюваності та передчасна втрата життя – це ще далеко не повний перелік трагічної спадщини сумнозвісної аварії на ЧАЕС.


Папа: винятковою жінкою святу Терезу Авільську вчинила молитва title=

Папа: винятковою жінкою святу Терезу Авільську вчинила молитва

: 11 2021-04-17 14:34

У відеопосланні учасникам міжнародного конгресу, присвяченого 50-річчю проголошення Святої Терези «Вчителькою Церкви», Папа Франциск наголосив, що вона стала непересічною жінкою завдяки молитві, яка єднає з Богом.