Новини

С. Ієроніма до 130-річчя Сестер Альбертинок: “Історія Згромадження пов’язана зі Львовом” title=

С. Ієроніма до 130-річчя Сестер Альбертинок: “Історія Згромадження пов’язана зі Львовом”

: 56 2021-01-16 12:02

15 січня, минає 130 років від дня заснування Згромадження Сестер Альбертинок, які служать убогим. Розпочалася історія Сестер у Кракові, але вже через рік вони діяли і у Львові. Через історичні обставини, після Другої світової війни Сестри покинули Львів, щоб повернутися до нього через понад як півстоліття. Однією із ініціатив сучасних Сестер Альбертинок, які служать убогим у Львові, є спорудження Дому бездомних жінок та самотніх матерів підтримати яке може кожен охочий.


Пристосування обрядів Попільної середи до вимог протидії зараженням title=

Пристосування обрядів Попільної середи до вимог протидії зараженням

: 112 2021-01-16 11:59

Конгрегація Божественного культу й дисципліни Святих Таїнств оприлюднила заувагу, що уточню, як священики повинні звершувати обряд, яким розпочинається Великий Піст у Церкві латинського обряду.


КОМЮНІКЕ ЄПИСКОПІВ РИМСЬКО-КАТОЛИЦЬКОЇ ЦЕРКВИ В УКРАЇНІ З НАГОДИ 30-РІЧЧЯ ВІДНОВЛЕННЯ СТРУКТУР КАТОЛИЦЬКОЇ ЦЕРКВИ В УКРАЇНІ title=

КОМЮНІКЕ ЄПИСКОПІВ РИМСЬКО-КАТОЛИЦЬКОЇ ЦЕРКВИ В УКРАЇНІ З НАГОДИ 30-РІЧЧЯ ВІДНОВЛЕННЯ СТРУКТУР КАТОЛИЦЬКОЇ ЦЕРКВИ В УКРАЇНІ

: 134 2021-01-16 11:15

Шановні Отці та Богопосвячені Особи! Улюблені Брати і Сестри!

Тридцять років тому, 16 січня 1991 року святий Йоан Павло ІІ відновив структури Католицької Церкви в Україні. Ця подія привернула увагу всього світу до групи відважних людей: священиків, перебуваючих в підпіллі монахів та монахинь та великої групи мирян, які під час комуністичного переслідування Церкви і віри брали участь у душпастирській праці та піклувались про долю Церкви.


Єпископ Олександр Язловецький: «Не плутаймо уділення лекторату та аколітату жінкам із уділенням Таїнства Священства» title=

Єпископ Олександр Язловецький: «Не плутаймо уділення лекторату та аколітату жінкам із уділенням Таїнства Священства»

: 105 2021-01-15 10:29

Що говорять документи Церкви про служіння лекторату і аколітату та у чому його суть? Чи виправдані сенсаційні заголовки у деяких ЗМІ про неймовірні реформи Святішого Отця? У цьому нам допоміг розібратись єпископ Олександр Язловецький.


Всесвітній День Хворого: близькість як ефективна терапія і дорога освячення title=

Всесвітній День Хворого: близькість як ефективна терапія і дорога освячення

: 102 2021-01-15 10:26

Близькість до осіб, які страждають, – це одне з обличь милосердної любові. Брат Карло Манджіоне, який належить до чернечої родини каміліян, поділився своїми думками про послання Папи Франциска на Всесвітній День Хворого, який відзначатиметься 11 лютого 2021 р., де Святіший Отець, зокрема, пригадує про те, що прямувати шляхом святості означає також бути поряд із братом, який страждає з причини якоїсь хвороби.


 Гостинне колядування на парафії св. Йоана Павла  ІІ у Львові.  title=

Гостинне колядування на парафії св. Йоана Павла ІІ у Львові.

: 264 2021-01-14 15:33

У неділю Хрещення Господнього, після полуденної меси театер "Оборіг" від Народного Діму в Оброшино виступив (завдяки Ольги Сподарик) із вертепом та різдвяними колядками. Окрім молодих виконавців, був також той, хто постійно грав у цій групі з 1989 року. Якісний спів та Дорогі та якісно виконані костюми засвідчили про досвід колективу.


Єпископ Едвард Кава зі служіння хворим title=

Єпископ Едвард Кава зі служіння хворим

: 502 2021-01-14 15:25

13 січня єпископ Едвард Кава прийшов разом з капеланом служити перебуваючому там хворому священику. Також пацієнтам у інших палатах він проповідував слово Доброї Новини, роздавав Біблію та чудотворна медальони та молився з хворим. Владика зустрівся з директором Сергієм Федоренком. Директор подякував Римо-католицькій церкві за капеланську службу серед хворих.


Папа Франциск і Венедикт XVI зробили перше щеплення від Covid-19 title=

Папа Франциск і Венедикт XVI зробили перше щеплення від Covid-19

: 70 2021-01-14 15:22

Відповідаючи на запитання журналістів, інформацію підтвердив Директор Ватиканського прес-центру Маттео Бруні.


Папа: Довіра – запорука цілісного підходу; «ні» лицемірству щодо хворих title=

Папа: Довіра – запорука цілісного підходу; «ні» лицемірству щодо хворих

: 103 2021-01-12 22:49

Стосункам довіри як основі піклування про хворих присвячене послання Святішого Отця на цьогорічний Всесвітній день хворого.


Різдвяна вистава у виконанні дітей та молоді Львівської катедрі в Рудках. title=

Різдвяна вистава у виконанні дітей та молоді Львівської катедрі в Рудках.

: 201 2021-01-11 11:38

10 січня, в Неділю Хрещення Господнього, діти та молодь з митрополичої базиліці прославляли Таємницю Різдва своїми співами та виставою в санктуарії Рудецької Пресвятої Діви Марії.