Новини

Вшанування св. Йоана Павла ІІ у новозбудованому Львівському храмі  title=

Вшанування св. Йоана Павла ІІ у новозбудованому Львівському храмі

: 51 2020-10-22 12:10

22 жовтня, в день спомину св. Йоана Павла ІІ, духовенство і вірні з парафій РКЦ у Львові розділили радість відпусту в парафії св. Йоана Павла ІІ. Парафіяни і гості перший раз святкують своє свято в новому храмі, що розташований в південній частині міста, навпроти іподрому, де в червні 2001 року Святіший Отець Йоан Павло ІІ звершив дві Літургії.


22 жовтня – спомин святого Йоана Павла ІІ, покровителя сімей title=

22 жовтня – спомин святого Йоана Павла ІІ, покровителя сімей

: 42 2020-10-22 11:26

Кароль Юзеф Войтила (1920–2005) народився у Вадовицях, у сім’ї Кароля й Емілії. У 9 років втратив матір. Його виховання, зокрема релігійне, узяв на себе батько, який став для хлопчика прикладом молитви й любові.


Вітання Архієпископу Мечиславу Мокшицькому у 12-ту річницю прийняття управління в Львівській Архідієцезії title=

Вітання Архієпископу Мечиславу Мокшицькому у 12-ту річницю прийняття управління в Львівській Архідієцезії

: 19 2020-10-22 11:16

В день спомину блаженного Якова Стрепи, покровителя Львівської Архідієцезії минає 12 років з того дня, коли Архієпископ Мечислав розпочав служіння в управлінні Львівською Митрополією, перейнявши його від Кардинала Маряна Яворського.


Папа: Мир є пріоритетом кожної політики. Існує потреба в мирі! title=

Папа: Мир є пріоритетом кожної політики. Існує потреба в мирі!

: 46 2020-10-21 13:36

Усвідомити, що спасаємося разом, зустрічаючись, ведучи переговори, переставши взаємне поборення, примирившись, стримавши мову пропаганди, розвиваючи конкретні шлях миру закликав Святіший Отець, виступаючи під час міжнародної міжрелігійної зустрічі в Римі.


Францисканський монастир у Гусятині не може позбутися псевдо-мешканців title=

Францисканський монастир у Гусятині не може позбутися псевдо-мешканців

: 495 2020-10-20 19:35

Безуспішним виявилося чергове відкрите звернення настоятеля Дому Ордену Братів Менших (Бернардинів) у Гусятині о. Михайло Багінського OFM до депутатів сесії Гусятинської селищної ради об’єднаної територіальної громади з проханням зняти з офіційної реєстрації в монастирському комплексі цивільних осіб, котрі вже багато років не живуть за цією адресою і не мають жодного відношення до монашої спільноти і парафії св. Антонія. Аналогічні звернення францисканець скерував також до правоохоронних органів.


Релігійні діячі обговорили з Президентом Зеленським протидію COVID-19 та інші актуальні питання title=

Релігійні діячі обговорили з Президентом Зеленським протидію COVID-19 та інші актуальні питання

: 74 2020-10-20 19:30

Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій обговорила з Президентом України найактуальніші проблеми суспільства. Зустріч відбулася 19 жовтня на запрошення Президента Володимир Зеленського. Він у першу чергу попросив релігійних діячів допомогти у протидії поширенню COVID-19 в Україні, повідомляє Інститут релігійної свободи.


Вистояти, аби жити: отець Маккаллі про дворічний полон в Нігері title=

Вистояти, аби жити: отець Маккаллі про дворічний полон в Нігері

: 45 2020-10-20 19:28

Дворічне перебування в полоні стало для о. П’єрлуїджі Маккаллі школою, в якій він усвідомив, що бути місіонером означає, насамперед, перебувати на молитві, і що «майбутнє в Божих руках».


У Львові відкрита виставка «Він змінював світ». Експозиція присвячена 100-річчю від дня народження св. Йоана Павла ІІ. title=

У Львові відкрита виставка «Він змінював світ». Експозиція присвячена 100-річчю від дня народження св. Йоана Павла ІІ.

: 177 2020-10-19 20:45

Сьогодні, 19 жовтня 2020 року, у Львівському музеї історії релігії відбулось відкриття виставки «Він змінював світ». Експозиція присвячена 100-річчю від дня народження святого Йоана Павла ІІ. Виставка «Він змінював світ» – це спільний проект Музею «Родинний дім Святого Отця Йоана Павла II» у Вадовицях (Польща), Львівський музей історії релігії, Музею Львівської архідієцезії Римо-Католицької Церкви за участі Львівських Митрополитів УГКЦ та РКЦ.


Нові священники та диякон в Київсько-Житомирській дієцезії title=

Нові священники та диякон в Київсько-Житомирській дієцезії

: 110 2020-10-19 19:30

В суботу, 17 жовтня, в Конкатедральному Храмі св.Олександра, в Києві, відбулося рукоположення в пресвітери і диякона семінаристів Дієцезіальної Місійної Семінарії «Redemptoris Mater», яке очолив Його Преосвященство єпископ-ординарій Віталій Кривицький. Рукоположення в пресвітери отримали Миколай Єрмаков (Білорусь) і Звонімір Шесніч (Хорватія), Педро Зафра Гомес-Лімон (Іспанія) в диякона. 


Християнин і вибори. Чому треба бути активним? title=

Християнин і вибори. Чому треба бути активним?

: 76 2020-10-19 19:28

Духовна Рада Християнських Церков м. Кам’янця-Подільського є однією з найбільш активних в Україні, адже неодноразово публічно виражала свою думку щодо гендерної ідеології, Стамбульської Конвенції чи легалізації евтаназії чи гральних ігор. Нещодавно вона опублікувала свою Позицію щодо місцевих виборів та важливості християнських цінностей. Про це ми вирішили поговорити з Секретарем Духовної Ради Олександром Бучковським.