Новини

Двадцять друга річниця смерті єпископа Рафала Керницького title=

Двадцять друга річниця смерті єпископа Рафала Керницького

: 13 2017-11-24 23:50

На четвер, 23 листопада 2017 року припала двадцять друга річниця смерті єпископа Рафаїла Владислава Керницького OFM Conv, багаторічного настоятеля Львівського кафедрального собору Успіння Пресвятої Діви Марії у радянські часи, душпастирство якого тоді охоплювало католиків обох обрядів майже всієї Західної України.


Україна і Святий Престол підпишуть конкордат title=

Україна і Святий Престол підпишуть конкордат

: 15 2017-11-24 23:43

Сьогодні, 24 листопада, на Львівщині у Теологічному інституті ім. св. Йосифа Більчевського в Брюховичах відбулася міжнародна наукова конференція на тему «Відносини Церква – Держава в Україні». У конференції брали участь науковці, юристи з України та Польщі. Також були присутні ієрархи Римо-Католицької Церкви, зокрема Голова єпископату України архиєпископ Мечислав Мокшицький та єпископ-помічник Львівської архидієцезії Едвард Кава.


Літургійні та душпастирські матеріали на першу суботу грудня 2017 року title=

Літургійні та душпастирські матеріали на першу суботу грудня 2017 року

: 41 2017-11-24 00:46

Цього місяця завершуються наші першосуботні молитовні чування повязані з приготуванням і переживанням Ювілею 100-ліття фатімських обявлень.

Перша субота місяця – 2 грудня 2017 р.
Звантажити повний текст


Звернення Конференції Римсько-Католицьких Єпископів України з нагоди Дня пам’яті жертв Голодоморів та політичних репресій title=

Звернення Конференції Римсько-Католицьких Єпископів України з нагоди Дня пам’яті жертв Голодоморів та політичних репресій

: 119 2017-11-24 00:30

Дорогі Брати у Священстві!
Богопосвячені особи!
Возлюблені Брати і Сестри!

В суботу 25 листопада ц.р. відзначатимемо День пам’яті жертв Голодоморів та політичних репресій.


Фонд «Даймо надію» звітує за попередню роботу і планує майбутнє. А також шукає волонтерів! title=

Фонд «Даймо надію» звітує за попередню роботу і планує майбутнє. А також шукає волонтерів!

: 347 2017-11-23 12:39

17 листопада відбулась щорічна підсумкова зустріч членів, друзів фундації «Даймо надію», які підсумували роботу за 2017 рік і обговорили найближчі плани, а також перспективи роботи у 2018 році. На зустрічі були присутні представники наглядової ради та члени фонду, зокрема, духівники, які анімують діяльність фонду: отець прелат Ян Нікель, о. Микола Ліпітак, о. Рафал Зборовскі, о. Олег Саламон та о. Олександр Кусий.


Як кошти від Папи Римського допомагають мешканцям прифронтових територій title=

Як кошти від Папи Римського допомагають мешканцям прифронтових територій

: 125 2017-11-23 12:31

Учора, 22 листопада, голова Технічного секретаріату акції «Папа для України» єпископ Едвард Кава відвідав прифронтові території Донецької та Луганської областей. Він зустрівся з партнерами акції та людьми, що вже отримали допомогу в рамках гуманітарних проектів, які профінансували за кошти надані Апостольським Престолом. А також побачитися з тими, хто досі потребує допомоги, зрозуміти які саме потреби є більш нагальними та пояснити, як саме можна отримати допомогу, куди слід звертатися.


Діяльність Карітас-Спес Львівської Архідієцезії title=

Діяльність Карітас-Спес Львівської Архідієцезії

: 96 2017-11-22 18:22

Пропонуємо Вашій увазі відеорепортаж про діяльність Релігійної Місії Карітас-Спес Львівської Архідієцезії.

 


Допомога Ватикану для переселенців на Харківщині продовжується, і вже з грудня тисячі ВПО зможуть її отримати – єпископ Едуард Кава title=

Допомога Ватикану для переселенців на Харківщині продовжується, і вже з грудня тисячі ВПО зможуть її отримати – єпископ Едуард Кава

: 91 2017-11-22 16:21

«Допомога Ватикану для переселенців, які проживають в Харкові та Харківській області, продовжується і вже з грудня тисячі ВПО зможуть її отримати». Про це сьогодні під час прес-конференції в Харкові заявив єпископ-помічник Львівської Архідієцезії, голова Технічного Секретаріату «Папа для України» Його екселенція Едуард Кава.


Відбулася II Всеукраїнська зустріч душпастирства родин Римо-Католицької Церкви в Україні «Надія для подружжя у кризі» title=

Відбулася II Всеукраїнська зустріч душпастирства родин Римо-Католицької Церкви в Україні «Надія для подружжя у кризі»

: 103 2017-11-22 10:42

ІІ Всеукраїнська зустріч осіб, задіяних у душастирство родин, відбулася 17-19 листопада у Брюховичах, що неподалік Львова. Тема цьогорічної зустрічі «Надія для подружжя у кризі» об’єднала осіб, які супроводжують подружжя від етапу приготувань до Таїнства Подружжя і протягом їхнього сімейного життя: священиків, сімейних консультантів, психологів, психотерапевтів та усіх, хто задіяний у допомогу та служіння родинам у Римо-Католицькій Церкві в Україні.

 

 


Девята річниця інгресу Архієпископа Мечислава Мокшицького до Львівської Катедри title=

Девята річниця інгресу Архієпископа Мечислава Мокшицького до Львівської Катедри

: 110 2017-11-22 10:34

Сьогодні, 22 листопада, виповнюється девять років від дня коли архієпископ Мечислав Мокшицький урочисто увійшов у Львівську Катедру прийнявши управління Львівською Митрополією.