Новини

Екуменічні реколекції у місті Львові. title=

Екуменічні реколекції у місті Львові.

: 43 2021-04-23 12:40

Інтернет-ресурс Львівської Міської Ради «Духовна Велич Львова» за підтримки Інституту Екуменічних Студій УКУ підчас Великого посту провели цикл зустрічей у рамках Великопісної Екуменічної Школи.


Триває будівництво притулку для бездомних жінок у Львові. title=

Триває будівництво притулку для бездомних жінок у Львові.

: 90 2021-04-22 16:11

Вже бачимо як ростуть стіни майбутнього притулку для бездомних жінок та самотніх матерів. Будемо вдячні за кожну посильну пожертву та молитву - пишуть Сестри Альбертинки, які служать убогим у Львові.


Великодні оазові реколекції для молоді в Брюховичах. title=

Великодні оазові реколекції для молоді в Брюховичах.

: 96 2021-04-20 08:32

В Брюховичах з 16 по 18 квітня оазова молодь Львівської архідієцезії переживала Великодні реколекції. Не зважаючи на карантин, зібралося нас чимало. Ми відкривали для себе таємницю Воскресіння, розглядаючи тему "нової культури", котра впроваджувала нас до роздумів над собою та своїми недоліками, які ми можемо і будемо змінювати, а також тему "поваги до людського життя", яка відкрила нам очі на всі, а особливо на найменші вчинки, котрі можуть руйнувати життя наших ближніх. 


У Львові священики усіх християнських конфесій закликали відмовитися від штучних квітів та не чинити “екологічний гріх” title=

У Львові священики усіх християнських конфесій закликали відмовитися від штучних квітів та не чинити “екологічний гріх”

: 90 2021-04-10 13:04

Львівська мерія ініціювала онлайн-нараду з представниками усіх християнських конфесій міста. Питання, яке обговорювали, – екологічна ситуація в країні та місті, а також шкода, яку завдає довкіллю пластик. Актуальною ця тема стає саме зараз – напередодні Великодня, адже більшість містян понесуть на могили своїх померли пластикові вінки та квіти. 


Похоронна Свята Меса за померлого отця інфулата Юзефа Павлічека в Катовіцькій катедрі. title=

Похоронна Свята Меса за померлого отця інфулата Юзефа Павлічека в Катовіцькій катедрі.

: 281 2021-04-08 11:42

Веб-трансляція із собору 8 квітня, о 10:30. Богу подяка за дар життя і служіння отця інфулата Юзефа.

В Великий Четвер до Львова надійшла сумна звістка про смерть Генерального Вікарія Львівської Архідієцезії Отця Інфулата Юзефа Павлічка.


 Великодня зустріч архієпископа М. Мокшицького з бенедиктинською спільнотою. title=

Великодня зустріч архієпископа М. Мокшицького з бенедиктинською спільнотою.

: 265 2021-04-07 13:03

У понеділок, 5 квітня, архієпископ Мечислав Мокшицький мав Великодню зустріч із бенедиктинською спільнотою в Солонці. Спочатку була спільна молитва у нещодавно освяченому храмі св. Бенедикта, потім спільне святкування агапи в монастирі сестер бенедиктинок.


Медичні капелани звернулися до львів’ян із закликом дотримуватися карантинних обмежень title=

Медичні капелани звернулися до львів’ян із закликом дотримуватися карантинних обмежень

: 51 2021-04-06 12:20

Медичні капелани, отці різних конфесій, звернулись до львів’ян із закликом не легковажити в часі пандемії та дотримуватись карантинних обмежень, аби вберегти своє життя та життя своїх близьких, передає “Духовна велич Львова”.


Пастирське слово архієпископа Мечислава Мокшицького, митрополита Львівського з приводу смерті о. Інф. Юзефа Павлічека. title=

Пастирське слово архієпископа Мечислава Мокшицького, митрополита Львівського з приводу смерті о. Інф. Юзефа Павлічека.

: 332 2021-04-05 11:05

Всечесні Отці та Богопосвячені Особи!
Улюблені Брати і Сестри!

В Великий Четвер до Львова надійшла сумна звістка про смерть Генерального Вікарія Львівської Архідієцезії Отця Інфулата Юзефа Павлічка.


Великдень на Яворівському полігоні title=

Великдень на Яворівському полігоні

: 162 2021-04-05 11:03

4 квітня на Яворівському полігоні, де проходять навчання місії НАТО, американських військовослужбовці взяли участь у Святій Месі.


Воскресіння Христове в Митрополичій Базиліці title=

Воскресіння Христове в Митрополичій Базиліці

: 266 2021-04-04 16:23

Удосвіта, 4 квітня радісні дзвони на вежі Митрополичої Базиліки у Львові сповістили всьому місту Добру новину. Рівно о сьомій годині ранку розпочалася Резурекційна процесія в середині митрополичої базиліки, яку з Пресвятими Дарами очолив Архієпископ Мечислав Мокшицький.