Новини

Семінарія — школа життя title=

Семінарія — школа життя

: 65 2020-08-10 22:47

З нагоди Року молитов про покликання пропонуємо серію свідчень львівських семінаристів: «Ті, що відповіли на заклик Христа».  Про своє покликання розповідає Петро Демій, студент ІІІ курсу Митрополичої Вищої Духовної Семінарії Св. Йосифа у Львові:


Моя радість поглиблюється з кожним днем перебування у семінарії title=

Моя радість поглиблюється з кожним днем перебування у семінарії

: 87 2020-08-05 20:15

З нагоди Року молитов про покликання пропонуємо серію свідчень львівських семінаристів: «Ті, що відповіли на заклик Христа». Про своє покликання розповідає Віктор Костів, студент ІV курсу Митрополичої Вищої Духовної Семінарії Св. Йосифа у Львові.


Мені прийшло повідомлення: «Залиш усе і йди за Мною» title=

Мені прийшло повідомлення: «Залиш усе і йди за Мною»

: 74 2020-08-04 20:34

З нагоди Року молитов про покликання пропонуємо серію свідчень львівських семінаристів: «Ті, що відповіли на заклик Христа». Про своє покликання розповідає Михайло Бучак, студент І курсу Митрополичої Вищої Духовної Семінарії Святого Йосифа у Львові.


Стати співаком чи семінаристом? title=

Стати співаком чи семінаристом?

: 97 2020-08-03 20:13

З нагоди Року молитов про покликання пропонуємо серію свідчень львівських семінаристів: «Ті, що відповіли на заклик Христа». Про своє покликання розповідає Мар’ян Вовк, студент І курсу Митрополичої Вищої Духовної Семінарії Св. Йосифа у Львові.


Перше причастя дітей у Львівському соборі. title=

Перше причастя дітей у Львівському соборі.

: 172 2020-07-30 11:43

11 липня діти катедральної парафії з катехитичної групи отця Анатолія перший раз приступили до Святої сповіді. Після спільної літанії до Святого Духа священики зайняли місця в конфесіоналах аби здійснити таїнство покаяння та примирення.


Чи є екологія також й церковним питанням? - відповідає о. Володимир Кусьнєж title=

Чи є екологія також й церковним питанням? - відповідає о. Володимир Кусьнєж

: 60 2020-07-28 17:26

"Вулична Академія Теології" цього року, через епідемілогічну ситуацію в світі, ми будемо працювати онлайн! Нам дуже прикро, що не зможемо зустрітися з вами на нашій чарівній галявинці в парку Франка, але є плюс, ви зможете бути з ВАТом сидячи вдома. Цього року ми стартуємо із трьох лекцій:


Подяка Польщі за гуманітарну допомогу для боротьби з COVID-19 title=

Подяка Польщі за гуманітарну допомогу для боротьби з COVID-19

: 229 2020-07-24 12:12

23 липня у Військово-медичному клінічному центрі Державної прикордонної служби України у Львові під патронатом архієпископа Мечислава Мокшицького відбулася церемонія подяки Польщі за гуманітарну допомогу Україні у боротьбі з COVID-19.Віце-прем’єр Польщі Яцек Сасін про участь в львівських урочистостях title=

Віце-прем’єр Польщі Яцек Сасін про участь в львівських урочистостях

: 120 2020-07-21 09:45

18 липня в урочистостях з нагоди освячення території і закладенні наріжного каменя під будову Дому для безпритульних жінок у Львові та консекрації храму св. Йоана Павла ІІ в Сокільниках з участю кардинала Конрада Краєвського взяв участь віце-прем’єр і міністр державних активів РП Яцек Сасін.


Кардинал Краєвський у парафії св. Йоана Павла ІІ: святий це той, хто стає вівтарем для служіння Богу title=

Кардинал Краєвський у парафії св. Йоана Павла ІІ: святий це той, хто стає вівтарем для служіння Богу

: 166 2020-07-21 09:41

Під час перебування в Україні кардинал Конрад Краєвський, папський Великий елемозинарій (розподілювач милостині), побував у Львові, де освятив ділянку під будівництво Дому милосердя та новозбудований храм парафії св. Йоана Павла ІІ, і в Бердичеві на відпустових урочистостях Божої Матері Святого Скапулярію.