Новини

Вітання Архієпископу Мечиславу Мокшицькому у 13-ту річницю прийняття управління в Львівській Архідієцезії title=

Вітання Архієпископу Мечиславу Мокшицькому у 13-ту річницю прийняття управління в Львівській Архідієцезії

: 57 2021-10-21 08:12

В день спомину блаженного Якова Стрепи, покровителя Львівської Архідієцезії минає 13 років з того дня, коли Архієпископ Мечислав розпочав служіння в управлінні Львівською Митрополією, перейнявши його від Кардинала Мар’яна Яворського.


«Нехай любов і служіння надають смак вашому життю!». Арх. М. Мокшицький до директорів Місії “Карітас-Спес Україна” у Львові-Брюховичах. title=

«Нехай любов і служіння надають смак вашому життю!». Арх. М. Мокшицький до директорів Місії “Карітас-Спес Україна” у Львові-Брюховичах.

: 250 2021-10-20 11:16

18-20 жовтня 2021 р. в Домі Паломника бл. Якова Стрепи Львівської Архідієцезії відбувалась триденна зустріч дієцезіальних директорів “Caritas-Spes Ukraina”, поєднані з сeмінаром-трeнінгом. Під час навчання на сeмінар-трeнінгу із “Залучeння фондів” - “FundRaising” учасники навчались ефективно залучати як людські, так і матeріальні рeсурси.


Це місце збудоване як пам`ять про святого Йоана Павла ІІ, як центр Його думки та повчання, і пригадує нам Його візит до України! Львівський Митрополит дякує Лицарям Колумба та Карлу Андерсону за центр святого Йоана Павла ІІ у Львові. title=

Це місце збудоване як пам`ять про святого Йоана Павла ІІ, як центр Його думки та повчання, і пригадує нам Його візит до України! Львівський Митрополит дякує Лицарям Колумба та Карлу Андерсону за центр святого Йоана Павла ІІ у Львові.

: 249 2021-10-19 11:46

Ввечері, 18 жовтня до Львівської парафії святого Йоана Павла ІІ завітав Карл Альберт Андерсон, Верховний лицар Лицарів Колумба. Разом з архієпископом Мечиславом Мокшицьким він відвідав новозбудований храм неподалік іподрому, де папа зустрічався з вірними у 2001 році та офіційно відкрили зал блаженного Майкла МакГівні у парафіяльному центрі.


До Львова прибув Карл Альберт Андерсон, очільник Лицарів Колумба. title=

До Львова прибув Карл Альберт Андерсон, очільник Лицарів Колумба.

: 248 2021-10-18 19:41

18 жовтня до Львова прибув Карл Альберт Андерсон, Верховний лицар Лицарів Колумба. Зранку, разом з архієпископом Мечиславом Мокшицьким він відвідав митрополичу базиліку та помолився перед образом Пресвятої Діви Марії Милостивої та відвідав каплицю Матері Божої Ченстоховської, де зберігаються мощі святого Йоана Павла ІІ.


Відкриття синоду у Львівській Архідієцезії. title=

Відкриття синоду у Львівській Архідієцезії.

: 199 2021-10-18 12:52

17 жовтня 2021 року о 18.00 у Львівській катедрі офіційно був розпочатий синодальний шлях. На початку Святої Меси усі присутні заспівали Гімн до Святого Духа, закликаючи Його допомоги під час цієї важливої події для Церкви.


«Задля синодальної Церкви: сопричастя, участь і місія». Послання Архієпископа Мечислава Мокшицького на неділю, 17 жовтня ц.р. title=

«Задля синодальної Церкви: сопричастя, участь і місія». Послання Архієпископа Мечислава Мокшицького на неділю, 17 жовтня ц.р.

: 353 2021-10-16 08:27

Шановні Отці та Богопосвячені Особи!

Улюблені Брати і Сестри!

Минулої неділі 10 жовтня, Папа Франциск урочистою Месою відкрив XVI Генеральну Асамблею Синоду Єпископів, яка триватиме до жовтня 2023 року. Тема цієї великої події: «Задля синодальної Церкви: сопричастя, участь і місія». Синод буде складатися з трьох етапів: місцевого, континентального та всесвітнього.


Молитва за Батьківщину та Військових біля Меморіалу Героїв Майдану у Львові. title=

Молитва за Батьківщину та Військових біля Меморіалу Героїв Майдану у Львові.

: 122 2021-10-15 07:58

В День Свята Покрови Матері Божої і Захисників Вітчизни, 14 жовтня, біля Меморіалу Героїв Майдану у Львові відбулося екуменічний молебень за Україну і за загиблих воїнів та жертв Революції Гідності. Молебень провели спільно священники греко-католицької, православної та римсько-католицької Церков. Представниками нашої римсько-католицької Церкви були о. Лукаш Лесняк (парафія св. Йоана Павла ІІ) та о. Микола Ліпітак (Парафія Матері Божої Неустанної Помочі) та багато вірних.


Капелани Львівської Архідієцезії вітають військових із Днем Захисників та Захисниць Вітчизни   title=

Капелани Львівської Архідієцезії вітають військових із Днем Захисників та Захисниць Вітчизни

: 153 2021-10-14 09:08

Шановні українці, брати і сестри!
Вітаємо усіх чоловіків та жінок, котрі присвятили своє життя захисту України. Поки є такі герої, як ви, що попри всі труднощі захищають мирне майбутнє наших дітей від підступного ворога, ми обов’язково переможемо. Ми вже перемогли, бо агресор, що сподівався легко розтрощити нашу країну, отримав могутній народний спротив. Це і є перемога. 


В Інституті епідеміології показали католицьке кіно. Отець Мосінг досі єднає науку й віру title=

В Інституті епідеміології показали католицьке кіно. Отець Мосінг досі єднає науку й віру

: 142 2021-10-13 11:59

12 жовтня 2021 р. у Львові, в Науково-дослідному інституті епідеміології та гігієни ЛНМУ ім. Данила Галицького, відбувся прем’єрний показ документального фільму «Священник Генріх Мосінг. Місія…»


Сьогодні свої іменини відзначає єпископ-помічник Львівської Архідієцезії Едвард Кава OFM Conv. title=

Сьогодні свої іменини відзначає єпископ-помічник Львівської Архідієцезії Едвард Кава OFM Conv.

: 47 2021-10-13 08:55

З цієї нагоди, долучаючись до усіх привітань, Адміністрація Порталу Львівської Архідієцезії вітає єпископа і бажає рясних Божих благодатей у звіщанні Доброї Новини Ісуса Христа Воскреслого усім людям доброї волі.