Новини

Іменини Папи під знаком солідарності title=

Іменини Папи під знаком солідарності

: 9 2021-04-23 12:36

В день літургійного спогадування святого Юрія другу дозу щеплення у Ватикані отримають потребуючі, що розпочали вакцинацію під час Великого Тижня.


Папа запрошує на «молитовний марафон» протягом травня title=

Папа запрошує на «молитовний марафон» протягом травня

: 23 2021-04-22 13:54

Про ініціативу, що згуртує санктуарії світу та вірних у молитві за завершення пандемії, оголосила Папська Рада сприяння новій євангелізації.


Блаженніший Святослав: Щоб великодні дзвони переважили гуркіт зброї title=

Блаженніший Святослав: Щоб великодні дзвони переважили гуркіт зброї

: 37 2021-04-21 11:20

В інтерв’ю для Радіо Ватикану – Vatican News Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав Шевчук склав подяку Папі Францискові за молитву в намірі України.


Біженці та байдужий світ. Верховний комісар ООН у справах біженців у Папи title=

Біженці та байдужий світ. Верховний комісар ООН у справах біженців у Папи

: 24 2021-04-20 08:29

Міграція, війни, голод, бідність, пандемія – всі ці надзвичайні ситуації протягом останніх років змушують багатьох людей шукати кращої долі в багатших країнах. На ці та інші теми спілкувалися Папа Франциск та Верховний комісар ООН у справах біженців Філіппо Ґранді під час аудієнції у Ватикані.


Папа з тривогою слідкує за подіями на теренах східної України title=

Папа з тривогою слідкує за подіями на теренах східної України

: 67 2021-04-19 11:21

Глава Католицької Церкви проказав разом з паломниками у Ватикані молитву за мешканців цих теренів, закликавши сприяти мирові та запобігти ескалації насильства.


Волонтерка «Дому Серця» про розпізнання краси Бога в потребуючих та служіння на місії в Греції під час карантину. title=

Волонтерка «Дому Серця» про розпізнання краси Бога в потребуючих та служіння на місії в Греції під час карантину.

: 64 2021-04-18 11:06

Дорогі друзі, родино, жертводавці,
Зараз за вікном весна. Ми ще у періоді посту. Тут, у Греції, православні і католики святкують за єдиним календарем: Різдво 25 грудня, а Пасху за юліанським часом. Усі попередні роки для мене це був один з найулюбленіших періодів в році. З одного боку сама весна, всюдисущі апельсинові дерева чарівно пахнуть. Це пробудження від зими (ви скажете, мабуть, яка там зима в Греції?! Але ця середземноморська вологість таки дає своє враження...), дні стають довші, і літургії теж. Великий Піст в грецьких традиціях - це величезний подарунок. Я могла б годинами слухати "концерти" під запах кадила, з багатющою символікою літургійних жестів. Однак цього року, на жаль, храми відкриваються дуже рідко.


Кардинал Паролін: братерство – це світ, що ставить спільні цілі title=

Кардинал Паролін: братерство – це світ, що ставить спільні цілі

: 28 2021-04-18 11:02

Виступаючи під час віртуального заходу на тему «Братерство, багатосторонність і мир», організованого Постійним представництвом Святого Престолу при структурах ООН в Женеві, Державний Секретар Святого Престолу поділився своїми думками про те, як застосовувати культуру братерства до міжнародних стосунків.


Папа: винятковою жінкою святу Терезу Авільську вчинила молитва title=

Папа: винятковою жінкою святу Терезу Авільську вчинила молитва

: 17 2021-04-17 14:34

У відеопосланні учасникам міжнародного конгресу, присвяченого 50-річчю проголошення Святої Терези «Вчителькою Церкви», Папа Франциск наголосив, що вона стала непересічною жінкою завдяки молитві, яка єднає з Богом.


Сьогодні Венедиктові XVI виповнюється 94 роки життя title=

Сьогодні Венедиктові XVI виповнюється 94 роки життя

: 164 2021-04-16 11:36

Після служіння як богослова, викладача, єпископа, очільника дикастерії та Папи, сьогодні Венедикт XVI здійснює не менш важливе духовне служіння, нагадуючи те, що суттю віри є зустріч з Богом та Його безмежною любов’ю.


ВДМ 2023: вервиці з дерева та вторсировини під знаком солідарності title=

ВДМ 2023: вервиці з дерева та вторсировини під знаком солідарності

: 59 2021-04-15 11:32

Відбулося представлення «офіційних» вервиць Всесвітнього Дня Молоді 2023 року. Молитовні засоби виготовлені в дусі уважності до людей з особливими потребами та дбання про наш спільний дім.