Новини

Папа: Ближні – не перешкода для свободи, але можливість її здійснити title=

Папа: Ближні – не перешкода для свободи, але можливість її здійснити

: 12 2021-10-21 08:05

Продовжуючи роздуми над свободою в світлі Послання до Галатів, Папа Франциск ділився думками про спільнотний вимір свободи. Якщо свобода не служить добру, то ризикує залишитися безплідною, зазначив він.


Оновлена платформа молитви «Click to pray» єднає у молитві за Синод title=

Оновлена платформа молитви «Click to pray» єднає у молитві за Синод

: 21 2021-10-20 11:14

За п’ять років свого існування платформа Всесвітньої мережі молитви в наміреннях Папи «Click to pray» досягла понад 2,5 мільйони користувачів з усього світу. Оновлена версія цієї платформи, представлена у Ватикані, допоможе поглибити свої знання про молитву та єднатися з усією Церквою у молитві за щойно розпочатий синодальний процес.


Папа: для католицьких медичних закладів не існує негідного життя title=

Папа: для католицьких медичних закладів не існує негідного життя

: 21 2021-10-19 08:46

В процесі лікування та медичних досліджень на першому місці повинна бути конкретна хвора людина, бо католицька охорона здоров’я покликана свідчити своїми справами, що не існує негідного чи викинутого життя. На цьому наголосив Папа Франциск під час аудієнції з представниками Фундації університету «Rome Biomedical Campus».


Папа: акція «Мільйон дітей моляться розарій» і заклик проти насильства title=

Папа: акція «Мільйон дітей моляться розарій» і заклик проти насильства

: 12 2021-10-18 11:00

Під час недільної зустрічі з прочанами Папа Франциск подякував дітям, які моляться за мир, а скеровуючи слова близькості родичам жертв терактів, скоєних цими днями, наголосив на тому, що насильство породжує насильство.


Синод 2021-2023: слухати Святого Духа, що визначає напрямок title=

Синод 2021-2023: слухати Святого Духа, що визначає напрямок

: 97 2021-10-15 07:50

У своєму повідомленні у Twitter Папа Франциск вказав на важливість слухання у синодальному процесі. Про вміння слухати інших і Святого Духа говорив також Головний Доповідач XVI Звичайної Асамблеї Синоду Єпископів кардинал Жан-Клод Оллеріш під час вступної зустрічі Синоду, що відбулася 9 жовтня.


Святий Йосиф – приклад прийняття дійсності й турботи про інших title=

Святий Йосиф – приклад прийняття дійсності й турботи про інших

: 24 2021-10-14 09:05

В інтерв’ю для Радіо Ватикану – Vatican News з нагоди Року святого Йосифа кардинал Луїс Антоніо Таґле пригадує про Апостольський лист Папи Франциска Patris corde, в якому Обручник Діви Марії постає як людина, здатна приймати дійсність такою, якою вона є, намагаючись зрозуміти, що він може змінити.


Папа: Нікого не можна поневолювати іменем Ісуса, Який нас визволяє title=

Папа: Нікого не можна поневолювати іменем Ісуса, Який нас визволяє

: 65 2021-10-06 12:26

«Безсмертні слова» святого Павла про свободу, вміщені в Посланні до Галатів, були в центрі роздумів Папи Франциска, якими він поділився з учасниками загальної аудієнції в першу середу жовтня.


Милосердя і с. Фаустина Ковальська title=

Милосердя і с. Фаустина Ковальська

: 46 2021-10-05 16:45

Бог говорить про милосердя не лише в Святому Письмі. Тисячі християн кожного століття і Церкви проголошувало різними способами правду про милосердя Бога, а Літургія незмінно повторювала «in aeternum misericordia eius» (Пс 136). У минулому столітті Бог вибрав, однак, особливу особу для того, щоб ще раз пригадати світу про велич таємниці милосердя. У цих роздумах ми спробуємо наблизитися до тих месиджів, які Бог переказав св. Сестрі Фаустині Ковальській.


Папа: Визнати себе незначними – початок дороги, щоб стати великими title=

Папа: Визнати себе незначними – початок дороги, щоб стати великими

: 26 2021-10-04 13:04

Суперечності та ситуації, що виявляють нашу крихкість, є привілейованими нагодами, щоби пережити досвід Божої любові. Про це йшлося в недільній проповіді Папи Франциска.


Х Всесвітня зустріч сімей: важлива участь родин з усього світу title=

Х Всесвітня зустріч сімей: важлива участь родин з усього світу

: 50 2021-10-02 11:20

Під час представлення Х Всесвітньої зустрічі сімей, що відбудеться у червні 2022 року, наголошувалося на необхідності залучати сім’ї у сімейне душпастирство, сприяти тому, аби сім’ї брали участь у заходах, організованих з цієї нагоди на місцевому рівні, та щоб приєднувалися до прямих трансляцій зустрічі в Римі.