Новини

IV паломництво до Крисович парафіяльних хорів Мостиського деканату. title=

IV паломництво до Крисович парафіяльних хорів Мостиського деканату.

: 48 2019-09-22 11:47

13 вересня в санктуарію Матері Божої Фатімської в Крисовичах, відбулося IV паломництво парафіяльних хорів Мостиського деканату.


Свято небайдужості у Соколівці, або IV Акція прибирання території костелу Св. Трійці title=

Свято небайдужості у Соколівці, або IV Акція прибирання території костелу Св. Трійці

: 213 2019-09-19 19:11

У день, коли птахи відлітають у вирій, вчетверте на території оборонного комплексу костелу Св. Трійці в с. Соколівка Жидачівського р-ну Львівської обл. відбулася Акція прибирання, організована ГО “КонтрФорс” . Працювали злагоджено, як єдина команда, близько сорока волонтерів різного віку й сфер зайнятості, які приїхали зі Львова, довколишніх міст та містечок, Південної України й Польщі. 


“Нехай прощення розіллється корисним бальзамом у кожному серці” – богослужіння на кладовищі в Ігровиці біля Тернополя title=

“Нехай прощення розіллється корисним бальзамом у кожному серці” – богослужіння на кладовищі в Ігровиці біля Тернополя

: 144 2019-09-19 17:38

14 вересня на сільському кладовищі в Ігровиці на Тернопільщині відбулося богослужіння, яке здійснив отець інфулат Юзеф Павлічек, Генеральний вікарій Львівської архідієцезії.


У Самбірському деканаті розпочалась канонічна візитація. title=

У Самбірському деканаті розпочалась канонічна візитація.

: 120 2019-09-17 15:38

13 вересня архієпископ Мечислав Мокшицький розпочав канонічну візитацію Самбірського деканату.
На початок візитації архієпископ Мечислав Мокшицький очолив Святу Месу у парафії святого Лаврентія в Болозеві. Співслужили: отець канцлер Владислав Гримський, отець декан Анджей Курек, настоятель парафії о. Кшиштоф ЯМРО та священники з Самбірського деканату. Молилися також сестри Францисканки Родини Марії з Самбора разом із вірними парафії.


Три фігури св. Антонія title=

Три фігури св. Антонія

: 228 2019-09-16 11:29

В Парафії св. Йоана Павла ІІ у Львові освячено відновлену фігуру св. Антонія. Фігура, що походить з XVIII століття була відновлена Музеєм Сакрального Мистецтва Люблінської Архідієцезії, під керівництвом о. Анджея Олешко.


Вереснева Фатімська процесія у Львові title=

Вереснева Фатімська процесія у Львові

: 115 2019-09-15 12:58

За мир і злагоду в Україні молилися учасники процесії з фігурою Матері Божої Фатімської, що увечері 13 вересня під проводом отців домініканців пройшла вулицями Львова.


Вшанування Всечесного Хреста в Санктуарії Ісуса Вмираючого у Кам’янці Бузькій title=

Вшанування Всечесного Хреста в Санктуарії Ісуса Вмираючого у Кам’янці Бузькій

: 89 2019-09-15 12:49

В Санктуарії Ісуса Вмираючого у Кам’янці Бузькій завершилися найбільші відпустові урочистості року – не одну сотню років відомий, Милятинський відпуст. Святкову Службу у співслужінні з отцем-настоятелем Санктуарію Гжегожем Зомбеком, багаточисельним духовенством Жовківського деканату та місцевими греко-католицькими священниками очолив отець Матеуш Сьвістак з Надвірної. Віряни різних конфесій зібрані навколо вівтаря та чудотворного образу Ісуса Милятинського молилися в своїх потребах, за наш Надбужанський край та за мир в Україні.


 Храмове свято в Чернівецькій Базиліці Воздвиження Всечесного Хреста title=

Храмове свято в Чернівецькій Базиліці Воздвиження Всечесного Хреста

: 148 2019-09-15 12:41

У суботу 14 вересня в Базиліці Воздвиження Всечесного Хреста в Чернівцях, відбулася відпустова Урочистість. Свята Меса була звершена о 11.00 год. Очолював її о. Микола Невський - священник Кам`янець-Подільської дієцезії, він також виголосив урочисту проповідь.


Концерт та вшанування памяті Збігнева Гербера в Санктуарії св. Антонія у Львові title=

Концерт та вшанування памяті Збігнева Гербера в Санктуарії св. Антонія у Львові

: 56 2019-09-15 12:37

11 вересня о 19.00 год. в Санктуарії св. Антонія, храмі, де колись був охрещений Збігнев Герберт, відбувся концерт органної музики у виконанні Марти Мішталь, відомої органістки, володарки Бронзової Медалі „За заслуги в культурі Gloria Artis”.


Відбулася зустріч із Дональдом Тарбітом у парафії св. Йоана Павла ІІ title=

Відбулася зустріч із Дональдом Тарбітом у парафії св. Йоана Павла ІІ

: 90 2019-09-13 09:40

Дональд Тарбір згромадив цільком велику групу - біля 25 чоловіків та подружніх пар у парафії св. Йоана Павла ІІ на лекції "Любов у сімії".