Новини

Підопічні сестер Святого Йосифа 3 Львові виграли Конкурс відеоробіт "Життя без сміття". title=

Підопічні сестер Святого Йосифа 3 Львові виграли Конкурс відеоробіт "Життя без сміття".

: 18 2019-05-25 15:38

Партнерською мережею «Освіта в інтересах сталого розвитку в Україні» за підтримки ПМГ ГЕФ проводела конкурс відео робіт «Життя без сміття». Діти зі Світлиці  згромадження Сестер Святого Йосипа, м. Львів посіли перше місце.


Формаційні реколекції спільноти "Живий вогонь" title=

Формаційні реколекції спільноти "Живий вогонь"

: 114 2019-05-22 12:32

З 10 до 12 травня 2019 р. в реколекційному домі отців-васильян в Брюховичах відбулися чергові формаційні реколекції спільноти «Живий вогонь», в яких взяло участь близько 90 учасників. Вів реколекції о. Маріуш Орчиковський OFMConv – ректор семінарії францисканців у Кракові. Тема реколекцій – «Церква». 


Таїнство християнської зрілості в парафії Божого Милосердя у Львові title=

Таїнство християнської зрілості в парафії Божого Милосердя у Львові

: 100 2019-05-22 10:33

Як відомо кожна людина у своєму житті повинна досягнути зрілості. Мова йде не лише про фізичну зрілість але й духовну. Отож сьогодні семеро наших прихожан - пише парафія Божого Милосердя у Львові - отримали таїнство конфірмації завдяки якому людина стає більш подібною до Христа і отримує міць Святого Духа для відважнішого свідоцтва віри.


І Святе Причастя в Івано-Франківську title=

І Святе Причастя в Івано-Франківську

: 136 2019-05-20 16:03

19 травня в Івано-Франківській парафії Христа Царя відбулася довгоочікувана подія - І Святе Причастя.


Недільну св. Месу в Митрополичій Базиліці очолив єпископ Гебхард Фюрст з Німеччини title=

Недільну св. Месу в Митрополичій Базиліці очолив єпископ Гебхард Фюрст з Німеччини

: 87 2019-05-20 14:43

На завершення візиту в Україну єпископ Гебхард Фюрст, котрий очолював делегацію духовенства і мирян дієцезії Ротенбург-Штутгард у Німеччині, 19 травня очолив св. Месу в Митрополичій Базиліці у Львові. Від імені архієпископа Мечислава Мокшицького гостей привітав Генеральний вікарій Львівської Архідієцезії о. інфулат Юзеф Павлічек, склавши подяку за допомогу РКЦ в Україні.

 


Храмове свято ПДМ Фатімської у Зимній Воді. title=

Храмове свято ПДМ Фатімської у Зимній Воді.

: 112 2019-05-20 13:03

12 травня в Парафії Пресвятої Діви Марії Фатімської у с. Зимній Воді відбулося храмове свято, під час якого вірні могли отримати відпуст. Святкову Месу з нагоди Урочистості Пресвятої Діви Марії Фатімської очолив о. Роман Стадник з м. Калуш. Євхаристію співслужили: о. Владислав Гримський, канцлер Митрополичої Курії у Львові, о. Декан Марек Нєдзвєцкі, о. Казимир Гавлюк, нотаріус Митрополичої Курії у Львові, о. Микола Леськів з Червонограда та о. Ян Фафула настоятель парафії.


Подвійне свято в Санктуарії Рудківської Пресвятої Діви Марії title=

Подвійне свято в Санктуарії Рудківської Пресвятої Діви Марії

: 114 2019-05-19 11:59

18 травня парафіяльна спільнота Рудківської Пресвятої Діви Марії переживала подвійну урочистість: Таїнство Миропомазання та 30-ліття відновлення структур парафії.


У Винниках, що під Львовом, стартує великий українсько-польський проект «Порятунок краси спільної спадщини». title=

У Винниках, що під Львовом, стартує великий українсько-польський проект «Порятунок краси спільної спадщини».

: 61 2019-05-18 12:47

Про це повідомив мер міста Володимир Квурт на своїй сторінці у Facebook.

«Разом із друзями з Польщі ми реалізуємо дві цілі. По-перше, буде відреставровано давні фрески Костелу Вознесіння Пресвятої Діви Марії. А по-друге, Львівська національна академія мистецтв у рамках проекту розпочне підготовку реставраторів настінного живопису», – розповів Квурт.


Триває IX тиждень Християнської Культури у Львівській катедрі. title=

Триває IX тиждень Християнської Культури у Львівській катедрі.

: 82 2019-05-17 13:16

15 травня, в рамках IX Тижня християнської культури, в митрополичій базиліці відбувся концерт хору ім. Святого Йоана Павла ІІ під керівництвом пана Броніслава Пацана.

16 травня, увечері, діти з катедральної світлиці презентували виставу під назвою «Дочки короля Року» і присвятили її своїм батькам.


Мощі св. Шарбеля в парафії Христа Царя в Івано-Франківську title=

Мощі св. Шарбеля в парафії Христа Царя в Івано-Франківську

: 75 2019-05-17 10:47

8 травня в день коли народився св. Шарбель його мощі прибули до римсько-католицької парафії Христа Царя в Івано-Франківську. Разом зі Святим Пустельником і Чудотворцем з Лівану до нашої парафії прибули Раймонд Надер,який пережив надприродній досвід пов`язаний з особою св. Шарбеля, представники ліванського телебачення і Елія Сасін голова маронітської спільноти в Україні, завдяки якому на прохання Архієпископа Мєчислава Мокшицького Митрополита Львівського патріарх Маронітської Католицької Церкви Бешара Рай передав частичку мощей нашій парафії.