Новини

Відбулася зустріч для делегатів у справах захисту неповнолітніх у Римо-Католицькій церкві в Україні title=

Відбулася зустріч для делегатів у справах захисту неповнолітніх у Римо-Католицькій церкві в Україні

: 49 2021-04-19 11:26

15 квітня в домініканському Інституті релігійних наук св. Томи Аквінського, в Києві, відбулася зустріч для делегатів та компетентних осіб у справах захисту неповнолітніх у Римсько-Католицькій Церкві в Україні.


Папа з тривогою слідкує за подіями на теренах східної України title=

Папа з тривогою слідкує за подіями на теренах східної України

: 28 2021-04-19 11:21

Глава Католицької Церкви проказав разом з паломниками у Ватикані молитву за мешканців цих теренів, закликавши сприяти мирові та запобігти ескалації насильства.


Волонтерка «Дому Серця» про розпізнання краси Бога в потребуючих та служіння на місії в Греції під час карантину. title=

Волонтерка «Дому Серця» про розпізнання краси Бога в потребуючих та служіння на місії в Греції під час карантину.

: 45 2021-04-18 11:06

Дорогі друзі, родино, жертводавці,
Зараз за вікном весна. Ми ще у періоді посту. Тут, у Греції, православні і католики святкують за єдиним календарем: Різдво 25 грудня, а Пасху за юліанським часом. Усі попередні роки для мене це був один з найулюбленіших періодів в році. З одного боку сама весна, всюдисущі апельсинові дерева чарівно пахнуть. Це пробудження від зими (ви скажете, мабуть, яка там зима в Греції?! Але ця середземноморська вологість таки дає своє враження...), дні стають довші, і літургії теж. Великий Піст в грецьких традиціях - це величезний подарунок. Я могла б годинами слухати "концерти" під запах кадила, з багатющою символікою літургійних жестів. Однак цього року, на жаль, храми відкриваються дуже рідко.


Кардинал Паролін: братерство – це світ, що ставить спільні цілі title=

Кардинал Паролін: братерство – це світ, що ставить спільні цілі

: 18 2021-04-18 11:02

Виступаючи під час віртуального заходу на тему «Братерство, багатосторонність і мир», організованого Постійним представництвом Святого Престолу при структурах ООН в Женеві, Державний Секретар Святого Престолу поділився своїми думками про те, як застосовувати культуру братерства до міжнародних стосунків.


о. Григорія Драуса обрали головою Душпастирської ради з питань релігійної опіки у пенітенціарній системі України title=

о. Григорія Драуса обрали головою Душпастирської ради з питань релігійної опіки у пенітенціарній системі України

: 128 2021-04-17 14:40

В режимі онлайн відбулось засідання Душпастирської ради з питань релігійної опіки у пенітенціарній системі України. Душпастирська рада є офіційним представництвом релігійних організацій при Державній кримінально-виконавчій службі, що підпорядковується Міністерству юстиції. 


Звернення Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій з нагоди Всеукраїнського дня довкілля і 35 роковин Чорнобильської катастрофи. title=

Звернення Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій з нагоди Всеукраїнського дня довкілля і 35 роковин Чорнобильської катастрофи.

: 20 2021-04-17 14:36

17 квітня Україна відзначає Всеукраїнський день довкілля, а 26 квітня – вшановує 35-і роковини Чорнобильської катастрофи, яка призвела до згубних соціально-екологічних наслідків планетарного масштабу. Особливо постраждали люди та довкілля у нашій країні. Десятки тисяч квадратних кілометрів радіоактивно забрудненої землі, багатомільярдні матеріально-економічні втрати, вимушене переселення сотень тисяч потерпілих, підвищення рівня захворюваності та передчасна втрата життя – це ще далеко не повний перелік трагічної спадщини сумнозвісної аварії на ЧАЕС.


Папа: винятковою жінкою святу Терезу Авільську вчинила молитва title=

Папа: винятковою жінкою святу Терезу Авільську вчинила молитва

: 11 2021-04-17 14:34

У відеопосланні учасникам міжнародного конгресу, присвяченого 50-річчю проголошення Святої Терези «Вчителькою Церкви», Папа Франциск наголосив, що вона стала непересічною жінкою завдяки молитві, яка єднає з Богом.


Духовенство Cтрийського деканату спільно молились за померлого отця інфулата Юзефа Павлічка. title=

Духовенство Cтрийського деканату спільно молились за померлого отця інфулата Юзефа Павлічка.

: 157 2021-04-16 12:38

13 квітня 2021 року в санктуарії Матері Божої Хранительки людських надій в Стрию настоятель парафії отець декан Войцех Буковєц гостював священників Cтрийського деканату, які зібрались на спільну молитву за померлого отця інфулата Юзефа Павлічка, як подяку за Його життя та служіння у Львівській архідієцезії.


Сьогодні Венедиктові XVI виповнюється 94 роки життя title=

Сьогодні Венедиктові XVI виповнюється 94 роки життя

: 147 2021-04-16 11:36

Після служіння як богослова, викладача, єпископа, очільника дикастерії та Папи, сьогодні Венедикт XVI здійснює не менш важливе духовне служіння, нагадуючи те, що суттю віри є зустріч з Богом та Його безмежною любов’ю.


День зосередження і духовної віднови духовенства Львівського деканату на Збоїщах у Львові. title=

День зосередження і духовної віднови духовенства Львівського деканату на Збоїщах у Львові.

: 164 2021-04-15 13:35

14 квітня 2021 року в парафії Пресвятої Діви Марії Неустанної Помочі у Львові настоятель парафії о. Микола Ліпітак CR гостював священників Львівського деканату, які зібрались на свій день спільноти та духовної віднови.