Новини

У Львові відкрита виставка «Він змінював світ». Експозиція присвячена 100-річчю від дня народження св. Йоана Павла ІІ. title=

У Львові відкрита виставка «Він змінював світ». Експозиція присвячена 100-річчю від дня народження св. Йоана Павла ІІ.

: 23 2020-10-19 20:45

Сьогодні, 19 жовтня 2020 року, у Львівському музеї історії релігії відбулось відкриття виставки «Він змінював світ». Експозиція присвячена 100-річчю від дня народження святого Йоана Павла ІІ. Виставка «Він змінював світ» – це спільний проект Музею «Родинний дім Святого Отця Йоана Павла II» у Вадовицях (Польща), Львівський музей історії релігії, Музею Львівської архідієцезії Римо-Католицької Церкви за участі Львівських Митрополитів УГКЦ та РКЦ.


Нові священники та диякон в Київсько-Житомирській дієцезії title=

Нові священники та диякон в Київсько-Житомирській дієцезії

: 46 2020-10-19 19:30

В суботу, 17 жовтня, в Конкатедральному Храмі св.Олександра, в Києві, відбулося рукоположення в пресвітери і диякона семінаристів Дієцезіальної Місійної Семінарії «Redemptoris Mater», яке очолив Його Преосвященство єпископ-ординарій Віталій Кривицький. Рукоположення в пресвітери отримали Миколай Єрмаков (Білорусь) і Звонімір Шесніч (Хорватія), Педро Зафра Гомес-Лімон (Іспанія) в диякона. 


Християнин і вибори. Чому треба бути активним? title=

Християнин і вибори. Чому треба бути активним?

: 45 2020-10-19 19:28

Духовна Рада Християнських Церков м. Кам’янця-Подільського є однією з найбільш активних в Україні, адже неодноразово публічно виражала свою думку щодо гендерної ідеології, Стамбульської Конвенції чи легалізації евтаназії чи гральних ігор. Нещодавно вона опублікувала свою Позицію щодо місцевих виборів та важливості християнських цінностей. Про це ми вирішили поговорити з Секретарем Духовної Ради Олександром Бучковським.


«Важливо свідчити, що ми є віруючими». Паломництво медичних працівників до Бердичева title=

«Важливо свідчити, що ми є віруючими». Паломництво медичних працівників до Бердичева

: 50 2020-10-19 13:05

Зустріч відбулась у суботу, 17 жовтня, і пов`язана з літургійним спомином св. Луки Євангеліста, який вважається покровителем медичних працівників. Організатором та ідейним натхненником паломництва є єпископ Віталій Скомаровський, ординарій Луцької дієцезії, але цього року він не зміг бути присутнім.


Архієпископ Юрковіч про інтелектуальну власність і доступ до вакцин title=

Архієпископ Юрковіч про інтелектуальну власність і доступ до вакцин

: 31 2020-10-19 13:01

Необхідно визнати право на інтелектуальну власність, однак, потрібно уникати становленню на цьому ґрунті перешкод у доступі до вакцини проти сьогоднішнього вірусу. На цьому наголосив архієпископ Іван Юрковіч, Постійний Спостерігач Святого Престолу при структурах ООН в Женеві.


Помер о. Томаш Бліхаж, ініціатор першого паломництва з Жешова до Львова title=

Помер о. Томаш Бліхаж, ініціатор першого паломництва з Жешова до Львова

: 170 2020-10-18 16:17

Отець Томаш помер у суботу, 17 жовтня, на 39 році життя та 14 році священства.


Послання Папи Франциска на Всесвітній місійний день 2020 (Підсумок) title=

Послання Папи Франциска на Всесвітній місійний день 2020 (Підсумок)

: 41 2020-10-18 16:05

Від 1926 року, в передостанню неділю місяця жовтня Католицька Церква відзначає Всесвітній місійний день, який цього року припадає на 18 жовтня. Цього дня вірні в усьому світі покликані відкрити свої серця для потреб місійних теренів, надаючи конкретну матеріальну та духовну підтримку місіонерам та «молодим» Церквам. Послання з нагоди Місійного дня, згідно зі звичаєм, оприлюднюється в неділю П’ятидесятниці.


Єпископи України про вибори. title=

Єпископи України про вибори.

: 68 2020-10-18 16:01

Дорогі Священики та Богопосвячені Особи!
Улюблені Брати і Сестри!
Як відомо, наступної неділі (25 жовтня) в Україні відбудуться вибори. Багато людей говорять при цій нагоді, що це свято демократії, тобто вирішення питання про долю Батьківщини та користання прав, передбачених Конституцією. Участь у виборах є не стільки обов’язком, скільки привілеєм кожного громадянина, тому необхідно скористатися цим привілеєм з почуттям відповідальності, щоб не втратити можливість вирішувати питання про майбутнє.


Освячення новозбудованого храму Фатімської Пресвятої Діви Марії у Зимній Воді. title=

Освячення новозбудованого храму Фатімської Пресвятої Діви Марії у Зимній Воді.

: 2408 2020-10-17 12:12

17 жовтня вірні та духовенство римо-католицьких парафій зі Львова та околиць числено прибули до нового і просторого храму Фатімської Пресвятої Діви Марії у Зимній Воді. Святкування розпочались об 11.00 годині вітанням єп. Мар’яна Бучка та урочистим відкриттям дверей храму.


Освячення фундаментів нової лікарні у м. Львові. title=

Освячення фундаментів нової лікарні у м. Львові.

: 149 2020-10-17 11:43

Медичний Центр св. Параскеві урочисто розпочав будівництво нової лікарні на вул. Смаль-Стоцького. Лікарня св. Параскеви це новий корпус на 100 ліжок. Одночасно буде відновлений понад 100 літня стара будівля лікарні. Планується завершити будову в 2022 році.