Новини

Богородиця принесе перемогу і мир Україні title=

Богородиця принесе перемогу і мир Україні

: 31 2018-07-23 15:23

Більше 20-ти тисяч паломників прибули до Бердичева вшанувати урочистість Божої Матері Святого Скапулярію. Найбільше всеукраїнське паломництво закінчилося посвятою України в опіку Богородиці


 Сестри Св. Йосифа де Сен-Марк: 20 років в Україні title=

Сестри Св. Йосифа де Сен-Марк: 20 років в Україні

: 60 2018-07-23 09:34

В с. Павшино (Закарпатська обл.) відбулося святкування 20-річчя діяльності Згромадження Сестер Св. Йосифа де Сен-Марк в Україні. Спільнота поповнилася новими облатами.


Допомога для лікарні у Львові. title=

Допомога для лікарні у Львові.

: 115 2018-07-22 10:04

Черговий раз медичне обладнання з Польщі привіз о. Лукаш Лєсьняк, акція допомоги булла організована разом з Львівською парафією Святого Папи Йоана Павла ІІ. Онкологічна лікарня у Львові отримала висококласне обладнання для проведення ендоскопічних та відеооскопічних досліджень та процедур.


Відпочинок дітей Львівської архідієцезї в перемишльському карітасі.  title=

Відпочинок дітей Львівської архідієцезї в перемишльському карітасі.

: 154 2018-07-22 10:00

З 8 по 22 липня у селі Триньча, що в Польщі, діти та підлітки нашої архідієцезії (Буськ- парафія Св. Станіслава та Олесько- парафія св. Антонія Падуаньського ; Львів-Базиліка Успіння Пресвятої Діви Марії (Катедра) ; Гусятин-парафія святого Антонія Падуаньського; Долина - парафія Народження Діви Марії) захоплююче проводили час разом зі своїми однолітками з Польщі та Богом.


«Україна повинна триматися двома руками за ружанєц»: почули паломники у Бердичеві. title=

«Україна повинна триматися двома руками за ружанєц»: почули паломники у Бердичеві.

: 99 2018-07-22 09:53

Тисячі паломників прибули сьогодні до Бердичева на урочистість Божої Матері Святого Скапулярію. Вігілійна Служба Божа розпочалася у суботу, 21липня, під проливним дощем. Словами «Вітаємо вас, паломники, люди великої віри», ‑ Отці Босі Кармеліти привітали всіх прочан, єпископів та богопосвячених осіб разом із настоятелями їхніх чинів.


Архієпископ Ренато Боккардо в паломництві до Бердичева title=

Архієпископ Ренато Боккардо в паломництві до Бердичева

: 89 2018-07-21 12:34

На шляху з Італії до Бердичева архієпископ ординарій дієцезії Сполето-Норчія Ренато Боккардо здійснив зупинку у Львові, де зустрівся з Архієпископом Мечиславом Мокшицьким, щоби звідси разом вирушити до Всеукраїнського санктуарію Матері Божої Святого Скапулярію. Архієпископ Ренато Боккардо, котрий 22 липня очолить там головну урочистість, дав інтерв’ю для львівських католицьких журналістів.


З нагоди 500-річчя парафії в Чермнє Львівський митрополит передав парафіяльній спільноті мощі святого Йоана Павла II. title=

З нагоди 500-річчя парафії в Чермнє Львівський митрополит передав парафіяльній спільноті мощі святого Йоана Павла II.

: 83 2018-07-21 12:27

В святковій ході реліквії були урочисто внесені до храму. Біля входу до церкви настоятель отець Єжи Розьмисловскі та вірний парафії отримали мощі з рук архієпископа Мечислава Мокшицького, який очолив ювілейну урочистість.


Храмове Свято в Роздолі на Львівщині  title=

Храмове Свято в Роздолі на Львівщині

: 75 2018-07-21 11:24

У понеділок, 16 липня 2018 року, в невеличкій парафії в селищі Розділ відбулося храмове свято Божої Матері Святого Скапулярію. У філіальному храмі відслужили Месу, яку очолив отець редемпторист Даріуш Сьвіда з Трускавця.


Архієпископ Ренато Боккардо, який очолить урочистість у Бердичеві, прибув в Україну title=

Архієпископ Ренато Боккардо, який очолить урочистість у Бердичеві, прибув в Україну

: 83 2018-07-20 20:11

До України прибув головний гість урочистості у Всеукраїнському санктуарії Божої Матері Святого Скапулярію, що відбудеться 21-22 липня у Бердичеві. Зараз архієпископ Ренато Боккардо, ординарій дієцезії Сполето-Норчія (Італія), перебуває у Львові і з радістю погодився поспілкувався з католицькими журналістами.


Завершився мистецький конкурс для дітей про життя бл. Якова Стрепу title=

Завершився мистецький конкурс для дітей про життя бл. Якова Стрепу

: 125 2018-07-20 16:37

Під час цьогорічного відпусту в Санктуарії Матері Божої Більшівцівської оголошено про завершення мистецького конкурсу для дітей про життя бл. Якова Стрепу, який організувала парафія бл. Якова Стрепи і св. Іполита в Галичі. Про це повідомив настоятель парафії о. Яцек Валігура.