Новини

...

Нова ініціатива Карітас-Спес. Освячення Центру святого Мартіна

: 93 2020-10-23 17:52

22 жовтня на базі київського соціально-пасторального Центру Йоана Павла ІІ «Релігійна Місія Карітас-Спес Україна» посвятила приміщення новоствореного Центру святого Мартіна, який спеціалізується на роботі з дітьми та їх родинами, а також медично-діагностичного Центру святого Луки, який працює за партнерства фонду «Сприяння розвитку медицини».


...

Звернення єпископа Антала Майнека перед виборами

: 60 2020-10-23 17:39

Дорогі Брати і Сестри!
Як вам відомо, 25-го жовтня по всій Україні проводитимуться місцеві вибори. Перед минулорічними парламентськими виборами я також звертав вашу увагу на відповідальність, яка стосується всіх нас у цьому плані, і зараз роблю те саме. 


...

Релігійні діячі обговорили з Президентом Зеленським протидію COVID-19 та інші актуальні питання

: 79 2020-10-20 19:30

Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій обговорила з Президентом України найактуальніші проблеми суспільства. Зустріч відбулася 19 жовтня на запрошення Президента Володимир Зеленського. Він у першу чергу попросив релігійних діячів допомогти у протидії поширенню COVID-19 в Україні, повідомляє Інститут релігійної свободи.


...

Нові священники та диякон в Київсько-Житомирській дієцезії

: 125 2020-10-19 19:30

В суботу, 17 жовтня, в Конкатедральному Храмі св.Олександра, в Києві, відбулося рукоположення в пресвітери і диякона семінаристів Дієцезіальної Місійної Семінарії «Redemptoris Mater», яке очолив Його Преосвященство єпископ-ординарій Віталій Кривицький. Рукоположення в пресвітери отримали Миколай Єрмаков (Білорусь) і Звонімір Шесніч (Хорватія), Педро Зафра Гомес-Лімон (Іспанія) в диякона. 


...

Християнин і вибори. Чому треба бути активним?

: 84 2020-10-19 19:28

Духовна Рада Християнських Церков м. Кам’янця-Подільського є однією з найбільш активних в Україні, адже неодноразово публічно виражала свою думку щодо гендерної ідеології, Стамбульської Конвенції чи легалізації евтаназії чи гральних ігор. Нещодавно вона опублікувала свою Позицію щодо місцевих виборів та важливості християнських цінностей. Про це ми вирішили поговорити з Секретарем Духовної Ради Олександром Бучковським.