Католицьке радіо Львів

Католицьке Радіо Львів

Головний редактор: О. Марiуш Кравэц SSP

тел. +380 (32) 235 41 41

https://www.facebook.com/

Католицьке Радіо Львів віщає на "Радіо Незалежність" (106,7 FM) щонеділі з 19.15 до 21.15.

Влітку 1991 року слухачі вперше почули трансляцію програми «Католицького Радіо Львів» в ефір зі студії Високого Замку. Першим редактором був о. Люціан Шиманський OFM Conv. Наступними редакторами були священики о. Віктор Палчиньскі та о. Ян Фургала, вікарії кафедрального собору у Львові, допомагав їм канцлер курії, о. Мар’ян Бучек (зараз на пенсії єпископ емери Харківсько – Запорізької дієцезії).

Починаючи з 1998 року, протягом наступних десяти років, редактором радіо був вікарій митрополичої базиліки Успіння Пресвятої Діви Марії о. Марек Нєдзвєцкі, який в даний час є настоятелем у Яворові. Наприкінці 2008 року редактором радіо був о. Томаш Лябус, аж до його призначення настоятелем в Жидачеві. З жовтня 2010 року до кінця 2014 року керівником радіо був о. Рафал Зборовскі. З січня 2015 головним редактором став о. Маріуш Кравець SSP.

В редакторській праці допомагають світські люди, які працюють в якості волонтерів.

Католицьке Радіо Львів віщає на "Радіо Незалежність" (106,7 FM) щонеділі з 19.15 до 21.15. Ефір ведеться польською мовою, є інформація про життя Вселенської та місцевої Церкви, програмидля дітей та молоді, катехізація для літніх людей, концертні побажання, розмова зі слухачами та запрошеними гостями, недільна Євангелія зкоментарем, а також багато релігійної музики і не тільки.

Запрошуємонадсилати свої пропозиції щодо обговорюваних тем на электронну пошту:

radiokatolickie@lwowskabazylika.org.ua – також можна висилатипобажання і замовити пісню своїм найблищим.