Матері Божої Цариці Миру в Івано-Франковому

Матері Божої Цариці Миру
Санктуарій МАТЕРІ БОЖОЇ ЦАРИЦІ МИРУ
Парафіяльний храм Пресвятої Трійці в Івано-Франковому, Городоцького деканату.

Декрет від 31 травня 2017 р.


Св. Антонія Падуанського у Львові

Санктуарій СВ. АНТОНІЯ ПАДУАНСЬКОГО Костел Отців Францисканців п.т. св. Антонія у Львові, деканат Львів. Декрет від 13 червня 1995р.


Матері Божої Більшівецької

Санктуарій Матері Божої в Більшівцях
Храм Відвідин Пресвятої Діви Марії, деканат Галич.
Декрет від 1624 р.


Матері Божої Хранительки людських надій в Стрию

Санктуарій МАТЕРІ БОЖОЇ "ХРАНИТЕЛЬКИ ЛЮДСЬКИХ НАДІЙ" Костел п.т. Різдва Богородиці в Стрию, деканат Стрий. Декрет від 8 вересня 1995р.


Матері Божої Милостивої і Божого Милосердя у Львові

Санктуарій МАТЕРІ БОЖОЇ МИЛОСЕРДНОЇ ТА БОЖОГО МИЛОСЕРДЯ Митрополича базиліка Успіння Пресвятої Діви Марії у Львові, деканат Львів. Санктуарій Матері БожоїМилосердної – Декрет від 12 травня 1776р., Санктуарій Милосердя Божого - з 1948р.


Вмираючого Господа Ісуса з Мілятина

Санктуарій ВМИРАЮЧОГО ГОСПОДА ІСУСА З МИЛЯТИНА Костел п.т. Успіння Пресвятої Діви Марії в Кам`янці-Бузькій, деканат Жовква. Декрет від 14 вересня 1996р.


Блаженної Марцеліни Даровської у Язлiвці

Санктуарій БЛАЖЕННОЇ МАРЦЕЛ1НИ ДАРОВСЬКОЇ Мурована каплиця в колишньому Генеральному Домі сестер-непорочниць у Язловці, деканат Чортків. Декрет від 1 вересня 1999р.


Пресвятої Діви Марії Фатімської в Крисовичах

Санктуарій ФАТІМСЬКОЇ МАТЕРІ БОЖОЇ Костел п.т. Фатімської Матері Божої в Крисовичах, деканат Мостиська. Декрет від 13 жовтня 1997р.


Матері Божої Неустанної Допомоги в Мостиськах

Санктуарій МАТЕРІ БОЖОЇ НЕУСТАННОЇ ДОПОМОГИ Костел п.т. св. Катерини Александрійської в Мостиськах, деканат Мостиська. Декрет від 27 червня 2002р.


Рудківської Матері Божої

Санктуарій РУДКІВСЬКОЇ МАТЕРІ БОЖОЇ Костел п.т. Успіння Пресвятої Діви Марії в Рудках, деканат Самбір. Декрет від 2 липня 2003р.


Матері Божої Святого Скапулярію в Полупанівці

Санктуарій МАТЕРІ БОЖОЇ СВЯТОГО СКАПУЛЯРІЮ Костел п.т. св. Йосипа в Полупанівці, деканат Тернопіль. Декрет від 16 липня 2004р.


Святого Хреста в Берездівцях

Санктуарій СВЯТОГО ХРЕСТА Костел п.т. Воздвиження Святого Хреста в Берездівцях, деканат Стрий. Декрет від 14 вересня 2005р.


Матері Божої Провидіння в Нижанковичах

Санктуарій MАТЕРІ БОЖОЇ ПРОВИДІННЯ Костел п.т. Пресвятої Трійці в Нижанковичах, деканат Самбір. Декрет від 01 травня 2007р.


Матері Божої Святого Розарію в Чорткові

Санктуарій MАТЕРІ БОЖОЇ СВЯТОГО РОЗАРІЯ Костел п.т. Mатері Божої Святого Розарія та Святого Станіслава в Чорткові, деканат Чортків. Декрет від 03 листопада 2009 р.


Салятинської Матері Божої в Лановичах

Санктуарій САЛEТИНСЬКОЇ МАТЕРІ БОЖОЇ Костел п.т. Святого Миколая в Лановичах, деканат Самбір. Декрет від 03 листопада 2009р.


Запрошуємо на великий відпуст до Винників. Після молитви - батут, каруселі і лотерея

: 10776 2017-08-01 17:10:22

Урочистості з нагоди парафіяльного відпусту в санктуарії Матері БОЖОЇ у м. Винники триватимуть з 11 по 13 серпня.

Давайте разом проситимемо Небесну Покровительку про благословення наших сімей і мир в Україні. Для молоді і дорослих особливий подарунок.

 


16.07 Церква вшановує Матір Божу святого Скапулярію

: 458 2017-07-16 10:36:16

Особливі урочистості відбуваються у кармелітанському марійному санктуарії у Бердичеві. Святу літургію очолить гість з Ватикану кардинал Зенон Грохолевський


Санктуарій Матері Божої у Кальварії Пацлавській

: 801 2015-10-18 00:00:00

Важливою подією в житті Львівської Архідієцезії є піше паломництво до Санктуарію Матері Божої у Кальварії Пацлавській, що знаходиться у південно-східній частині Польщі, неподалік кордону з Україною. Традиційно воно розпочинається кожного року 11 серпня Євхаристією у с. Волиці, впродовж двох днів паломники йдуть у напрямку Санктуарію Муки Господньої і Матері Божої Кальварійської, щоб взяти участь у Великому Кальварійському відпусті і 15 серпня, після нічної урочистої меси на честь Внебовзяття Пресвятої Діви Марії паломники повертаються до дому.